תיעוד מיוחד: ילדים משתוללים בכבישי העיר מודיעין בזמן שהוריהם ישנים. צפו

מיוחד לנענע10: סרטון שעלה לפייסבוק ואשר צולם בעיר מודיעין-מכבים-רעות, מתעד ילדים בני 11-13 כשהם מתפרעים ללא רסן בכביש באיזור התעשייה של העיר בשעת לילה מאוחרת. אז מה עושים הילדים שלכם כשהם לא לידכם? צפו

  • פורסם ב:
  • 09/11/2014 12:48
  • |
  • עודכן ב:
  • 27/04/2015 14:29
  • |
  • כתבים:
  • יוסי לוי

אז מה הילדים שלכם עושים כשאתם לא לידם? איך הם מתנהגים? סרטון מטריד שצולם על ידי צעירה ממודיעין מראה צד שכולנו  נתקלנו בו -אך לא מקבל את החשיפה הראויה לו. הסרטון, שצולם במרכז ישפרו שבאיזור התעשייה במודיעין לאחר השעה 23:00  (כן אחת עשרה בלילה) מתעד עשרות ילדים בגילאי 11-13 כשהם מתשתוללים מסביב לכיכר וכבישים סמוכים, עוצרים את התנועה וכל זאת ללא השגחת אף הורה מסביב. הסרטון הזה אמנם צולם במודיעין-מכבים-רעות אך לצערנו, אין זו תופעה ייחודית לאיזור.

 

רוצים לקבל את כל חדשות הדיגיטל והדברים הכי ויראליים ברשת? עשו לנו לייק בפייסבוק

 

וכך נכתב בפוסט שהעלתה הצעירה בפייסבוק עם הסרטון:

 

הורים שהילדים שלהם סיימו בת מצווה בישפרו בשעה 11... הנה ככה הילדים שלכם נראים: רצים בכביש עוצרים מכוניות מרגישים שזה מצחיק. צילמתי חלק קטן - אחרי שאמרתי להם כמה פעמים לרדת מהכביש ולהפסיק כי ילד יכול להדרס, אבל כמובן שזה לא עניין אותם והם המשיכו. התקשרתי למשטרה פעמיים ולצערי הרב בעשרים דקות שעמדתי שם לא הגיעה ניידת. ערב כזה יכול להגמר בדריסה".

 

 

"התקשרתי פעמיים למשטרה"(צילום מסך -)

הסרטון צולם על ידי צעירה כבת 20 ממודיעין-מכבים-רעות, אשר נקלעה למקום בעוד חבורת הילדים המתועדת בסרטון הזה, סיימה לחגוג, ככול הנראה, מסיבת בת מצווה באולם סמוך. כאמור הארוע התרחש לאחר השעה 23:00 עת סיימה את עבודתה וחיכתה לאוטובוס חזרה לביתה.


"הילדים היו על כיכר עשו את עצמם פסל וברגע שרכב הגיע הם רצו אליו אחר כך עברו לשחק עם המעבר חצייה ניגשתי עליהם וביקשתי שיפסיקו, שילד יכול להדרס ולמות" כך סיפרה הצעירה לנענע10 אונליין. "אחרי שהבנתי שאני ממש לא מעניינת אותם ורק מפריעה להם בעודם עושים "צחוקים התקשרתי למשטרה פעמיים- אך לצערי בעשרים דקות שעמדתי שם, המשטרה לא הגיעה.

 

" דיברתי עם אחד ההורים שהיו במקום והתשובה שקיבלתי ממנו הבהירה לי בדיוק מדוע הילדים האלו מתנהגים כך: "למה את באה אלי עם הטענות?" זה מה שההורה ענה לי!! והילדה שלו עומדת מהצד ומדברת אלי בחוצפה. הייתי בהלם אם לא אל ההורים - אז למי נבוא בטענות?"

 

אחד ההורים:
 

אחד ההורים: "למה את באה אלי עם הטענות?(צילום מסך -)

כאמור מדובר בילדים בני 12-13 שמשחקים ומתרוצצים בכבישים ובכיכרות בשעה שהם בכלל אומרים להיות במיטות.
האם המשטרה הייתה צריכה להגיע לנקודה? וכיצד הורים אמורים לנהוג עם ילדיהם? האם מדובר כאן בכשל חינוכי של ההורים?  האם שיעורי החינוך לזהירות בדרכים שנלמדים בביתי הספר אכן מספקים? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות.

 

לכתבות נוספות שאולי יעניינו אתכם:

אוהבים מסביב לעולם: הזוג שהייתם מתים להתחלף איתו
מכירת חיסול: חבורת נשים מתקוטטת באכזריות בסניף של זארה. צפו