מיכל חלימי, שנרצחה בשכם, ובעלה אהרון, ללא קרדיט

"חנק אותה 15 דקות": אישום נגד תושב שכם החשוד ברצח מיכל חלימי

מוחמד ח'ארוף, בן 19, מואשם ברציחתה של חלימי, תושבת גבע בנימין, שהוכרזה כנעדרת לפני כחודשיים וגופתה נמצאה ביום שני בחולון. השניים ניהלו מערכת יחסים

  • פורסם ב:
  • 06/08/2017 12:49
  • |
  • עודכן ב:
  • 06/08/2017 12:51
  • |
  • כתבים:
  • הדר אביר

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה כתב אישום היום (ראשון) נגד מוחמד ח'ארוף, תושב שכם, בגין רצח מיכל חלימי תושבת גבע בנימין.

חלימי, בת 29, הוכרזה כנעדרת לפני כחודשיים וגופתה נמצאה ביום שני בחולון. ח'ארוף בן 29, הנאשם במעשה, הודה כי רצח אותה. חקירת המשטרה העלתה כי היא ברחה איתו מרצונה בעודה בהריון, והם עמדו להתארס.

לכתבות נוספות בחדשות 10:

הותר לפרסום: צעירה יהודיה נרצחה בעודה בהריון - בן זוגה הפלסטיני נעצר

מחדרי הצ'אט למציאת הגופה בחולות: בעקבות רצח מיכל חלימי

בעלה של הצעירה שנרצחה על ידי פלסטיני: דוחים גרסת המשטרה כי האירוע פלילי

על פי כתב האישום, במשך תקופה בלתי ידועה ניהל ח'ארוף מערכת יחסים רומנטית עם חלימי. ב-11 למאי הודיעה חלימי לח'ארוף כי הינה בהריון. כתוצאה מכך גמלה בליבו של ח'ארוף ההחלטה לגרום למותה רצח של המנוחה ולגנוב את רכבה.

 מיכל חלימי, שנרצחה בשכם, ובעלה אהרון
 

רצח אכזרי. מיכל חלימי, שנרצחה בשכם, ובעלה אהרון (ללא קרדיט)

שבועיים לאחר מכן הגיעה חלימי ברכב לפארק "ימית 2000" על מנת לפגוש את ח'ארוף, שפגש אותה מחוץ לרכב והוביל אותה למקום מבודד בקרבת הפארק. בהמשך לכך, ח'ארוף גרם בכוונה תחילה למותה של חברתו על ידי כך שחנק אותה במשך כ-15 דקות, עד אשר הבחין כי המנוחה הכחילה וקצף לבן יצא מפיה.

לאחר מכן הרים שתי לבנות בטון והשליך אותן בחוזקה על ראשה וגופה של חלימי. לאחר שווידא את מותה, כיסה ח'ארוף את הגופה בעפר ובצמיג, בכוונה להסתיר את מיקומה, גנב את הרכב ואת כרטיס האשראי שהיה ברשותה ונמלט מהמקום עם הרכב מחולון לטייבה.

בחקירה סיפר החשוד כי ביום היעדרותה, הוא נפגש עם חלימי באזור חולון, שם ככל הנראה בוצע הרצח. בשחזור הרצח, הודה במעשה וטען כי לאחר הביצוע עזב את המקום ברכבה. "היא לא היתה בחורה דתיה", אמר בעלה אהרון חלימי, "היא שיחקה בצ'אט כמו הרבה אנשים שמשחקים בצ'אט. נתקלה בבחור הזה, סיפרה לו כביכול את מערכת היחסים שלה, כמה קשה לה וכמה היא לא יכולה והבחור הזה בעצם ניצל את המצב לטובתו".

גוגל עומדת לשנות לחלוטין את מנוע החיפוש שלה

חתול(Getty Images / אימאג'בנק )
ראש הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית, ראאד סלאח( רויטרס)
ביל קלינטון( רויטרס)
ראש הפלג הצפוני ראאד סלאח(ללא קרדיט )
 


 

לאחר מכן הרים שתי לבנות בטון והשליך אותן בחוזקה על ראשה וגופה של חלימי. לאחר שווידא את מותה, כיסה ח'ארוף את הגופה בעפר ובצמיג, בכוונה להסתיר את מיקומה, גנב את הרכב ואת כרטיס האשראי שהיה ברשותה ונמלט מהמקום עם הרכב מחולון לטייבה.

fsfs

     
     
     
     

œ