"מאה שקל לשעה לא שווה עם חולת הנפש הזו": מסרוני עובדת נוספת במעון רה"מ נחשפים

"רבתי עם כולם שם והלכתי, באתי הביתה גמורה, חולה ועל הפנים", כך נכתב בהודעות ששלחה נ"ק לעובדת התובעת. בהודעה אחרת כתבה נ"ק לחברתה כי היא מתכוונת להתפטר. "אפי (אב הבית) אמר לי 'מה את כותבת שמתעללים בך, מה את רצינית?'"

התביעה נגד רעיית רה"מ: מסרונים חדשים נחשפו הערב (שני), שבהם נ"ק, עובדת במעון כבר שנה וחצי, טוענת גם היא על היחס הקשה של רעיית ראש הממשלה כלפיה, כך לכאורה. את המסרונים שלחה במהלך יום העבודה נ"ק לש"ר, שהגישה את כתב התביעה נגד שרה נתניהו ביום שישי האחרון.


אחת ההודעות, מה-8 באוקטובר, חול המועד סוכות, קרוב לשעה 21:30 בערב. "מותשת מאמי", כותבת נ"ק לש"ר, "רבתי עם כולם שם והלכתי, באתי הביתה גמורה, חולה ועל הפנים. מאה שקלים לשעה לא שווה את מה שעוברים שם עם חולת הנפש הזו".


>> התביעה נגד אשת רה"מ - כתבות נוספות:

יועץ התקשורת: "קיבלתי ייעוץ משפטי לפני שביקשתי להעסיק את העדה"

העובדת העידה במשטרה: שרה נתניהו ניסתה לתקוף אותי ותקפה עובדת אחרת

מני נפתלי: "יש בבית ראש הממשלה מסכת התעללות מטורפת"


בתגובה ענתה לה ש"ר: "מסכנה שלי. הלב שלי איתך. הלכת באמצע יום עבודה?". נ"ק השיבה: "הלוואי, בשש שחררה אותי. חג עאלק". ההתכתבות נמשכה, ונ"ק שהתכוונה להתפטר, משתפת את ש"ר בהליך.


תוכן ההודעות ששלחה נ"ק לש"ר:

 

 

(ללא קרדיט)

 

(ללא קרדיט)

הודעות ששלחה העובדת שתבעה את שרה נתניהו
 

הודעות ששלחה העובדת שתבעה את שרה נתניהו(ללא קרדיט)

הודעות ששלחה העובדת שתבעה את שרה נתניהו
 

הודעות ששלחה העובדת שתבעה את שרה נתניהו(ללא קרדיט)

"הודעת לה באופן רשמי ששבועיים את לא שם?", שואלת ש"ר, ונ"ק עונה: "אמר לי לסגנן מכתב פיטורים ואז לצלם להם בוואטסאפ. ואפי (אב הבית) אמר לי 'מה את כותבת ליעקב (מנהל חברת כוח האדם) שמתעללים בך, מה את רצינית?".

 

מדובר משפחת נתניהו מטעם העובדת נ"ק נמסר בתגובה: "העובדת נ' שלחה את המסרון הזה וכן מסרונים נוספים לעובדת ש' לאחר שזיהתה שיש בעייתיות רבה בהתנהלותה של העובדת ש', והמטרה של המסרונים הללו ושל השימוש במונח שהוא סלנג הייתה לעודד את ש' לעזוב את עבודתה במעון ראש הממשלה".

 

ממשפחת נתניהו נמסר בתגובה: "אחרי שנחשפה הקנוניה של חבורת מני נפתלי, עורכי דינו נעומי לנדאו ושות' והיחצ"ן שלהם לגייס עובדת במעון רה"מ, הם מנסים לטשטש את עקבותיהם ולהסיט את תשומת הלב מהשיטות הבזויות והפסולות שלהם. חשיפת התכתובות האישיות היא ניסיון חסר גבולות להלך אימים על עובדת שהיא עדה. התזמון כבר הבין שזהו חלק מקמפיין כחלק ממסע ההכפשה נגד משפחת נתניהו".


אתמול העידה ש"ר במשטרה, ביוזמת עורכי דינה. בעדותה, שנמשכה שעות ארוכות, גוללה העובדת את שעבר עליה במעון לטענותיה. בין השאר העידה כי מאז פרסום דבר התביעה היא הייתה נתונה למסכת לחצים ואיומים עליה ועל בני משפחתה. עוד סיפרה כי הגיעו אליה אנשים הביתה שסירבו להזדהות ועל טלפונים מאיימים שקיבלו היא ובני משפחתה.


על אשת רה"מ סיפרה ש"ר כי היא רצתה להכותה ואף היכתה עובדת אחרת שעבדה גם היא במעון. לדבריה, שרה נתניהו הורתה לה ולעובדת הנוספת למלא מזוודה מלאה בחפצים ממעון רה"מ והעבירה אותם לקיסריה. היא אף סיפרה לחוקרים שיש בידה ראיות על כל הדברים, שכמה מהם הראתה כבר היום לחוקרי המשטרה.


כבר בימים הקרובים צפויים במשטרה להזמין עובדים ועובדות נוספים כדי לגבות את טענותיה, במיוחד עובדת מסוימת שגם מתוארת בכתב התביעה, שהייתה עדה לכל מעשי האלימות, לכאורה, של הגברת נתניהו. מהמסרונים הערב עולה כי אב הבית ידע לכאורה על הנעשה במעון וכמוהו גם מנהל חברת כוח האדם, ועל כן לא מן הנמנע כי גם הם יזומנו לעדות או אפילו לחקירה, יחד עם גורמים נוספים.

 

בשלב הראשון שרה נתניהו לא תזומן למשטרה. ראש אגף החקירות במשטרה, ניצב מני יצחקי, מעורב אישית בתלונה, הוא קיבל מידע והעביר אותו ליועץ המשפטי לממשלה. אנשי אשת ראש הממשלה כבר החלו בגביית עדויות ותצהירים מאנשי המעון.