ההתעללות בילדה באשקלון: "לפעמים היא קמה עם צרחות"

חברתה של א' בת ה-13, שהייתה על פי החשד קורבן למעשי אלימות קשים וסרסור מצד נערה בת 15, סיפרה לחדשות 10: "היא אמרה לי שאנסו אותה והתחילה לבכות". אמה של החשודה המרכזית: "לא ידעתי דבר"

במשך כמה חודשים הייתה א', ילדה בת 13, קורבן על פי החשד למעשי אלימות קשים שכללו עבירות מין וסחיטה באיומים על ידי ח', נערה בת 15 שהיא הכירה.

 

ב', חברה טובה של א', חשדה כי משהו לא כשורה, אבל שמעה ממנה על ההתעללויות רק אחרי שהפרשה הגיעה לידיעת המשטרה. "לפעמים היא הייתה ישנה וקמה עם צרחות", סיפרה ב', "היא סיפרה לי שאנסו אותה והתחילה לבכות".

 

>> לכתבות נוספות בחדשות 10

הדילמה של אירופה: איך לשמור על הביטחון בלי לפגוע בדמוקרטיה?

תחקיר: מדוע סטודנטים ערבים בקריה האקדמית אונו לומדים במבנה נפרד?

חשד לאירוע בטחוני בבריסל: נורה אדם שלבש חגורת נפץ בתחנת רכבת

 

הפרשה נחשפה אחרי שהילדה הגיעה כשעליה סימני אלימות למועדונית באשקלון. המדריך במקום שם לב לסימני האלימות ודיווח מיד למשטרה.

 

בת 15 נעצרה (אילוסטרציה)
 

בת 15 נעצרה (אילוסטרציה)(רויטרס)

בעדותה במשטרה גוללה א' את הסיוט שעברה. באחד המקרים הנערה שהכירה לקחה אותה לחוף הים, טמנה את ראשה בחול וחנקה אותה. במקרה אחר הכריחה אותה באיומים לקיים יחסי מין עם גבר תמורת 300 מאות שקלים ובמקרים אחרים כיבתה סיגרה בוערת על גופה.

 

המשטרה עצרה את ח', החשודה המרכזית, נתין זר מסודן, בן 31, וחקרה מעורבים נוספים. אמה של ח', שנעצרה, אמרה כי לא ידעה דבר. בימים הקרובים יוגשו כתבי אישום נגד החשודים במעשים, אבל אלה לא יוּכלו להקל את הטראומה שעברה הילדה.