אלאור אזריה ואביו בבית הדין, בשבוע שעבר, חדשות 10

משפ' אזריה פתחה בגיוס המונים למימון המשפט

בסרטון שעלה לרשת, קראה אמו של החייל המואשם בהרג מחבל פצוע: "עזרו לי להוציא לי את הילד שלי חזרה הביתה. המדינה נטשה אותו". התמורה לתורמים: חולצות "עם ישראל חי" וסיור בערוץ 20

חבר הכנסת לשעבר המשמש יועץ למשפחתו של אלואר אזריה, החייל המואשם בהריגת מחבל פצוע בחברון, פתח הערב (ראשון) עבור המשפחה קמפיין מימון המונים לכיסוי הוצאות המשפט של אזריה. היעד שהוצב הוא גיוס של 400 אלף שקלים בתוך כחודש. עד השעה 20:50 גויסו כבר 35 אלף שקלים.

 

בסרטון שעלה במסגרת הקמפיין באתר גיוס ההמונים Headstart, קראה אמו של אזריה לסייע במימון ההגנה המשפטית. "מאמא לאמא", אמרה אזריה, "אנא מכם עזרו לי להוציא לי את הילד שלי חזרה הביתה. המדינה נטשה אותו. זה בן הזקונים שלי וכבר שלושה חודשים הוא לא איתי".

 

בדברי ההסבר שצירף גל, נכתב: "בימים האחרונים אושרה הקמת עמותה שיזמתי להגנה על חיילי צה"ל, שמטרתה סיוע משפטי ותקשורתי ללוחמים שיקלעו לסיטואציה דומה בעת שירותם הצבאי. העמותה מתחייבת לשאת בכל עלויות ההגנה של אלאור אזריה - ולוחמים אחרים אשר המקרה שלהם יעמוד בקריטריונים שלמם הוקמה. כעת הגענו לרגע האמת, אחרי שלב ההקמה - וההתגייסות שלכם קריטית כדי שהעמותה תוכל להתחיל בפעילות האמיתית הראשונה שלה ולסייע במאבק של משפחת אזריה".

 

בין היתר, גל מציע בתגמולים עבור התרומות סיורים באולפני ערוץ 20 עבור 500 שקלים, חולצת "כולם בשביל אחד, עם ישראל חי" עבור 200 שקלים, או תעודת הוקרה ממשפחת אזריה בתמורה ל-300 שקלים.