ממשיך להסתבך. אנתוני ויינר, רויטרס

פרשת המיילים: 650 אלף הודעות דואר אלקטרוני ייבדקו

שמונה ימים לבחירות בארצות הברית - סוכנות ה- FBI הוציאה צו פדרלי לבדיקת אלפי תכתובות אימייל, שנמצאו במחשבו האישי של חבר הקונגרס לשעבר אנתוני וינר, ובעלה לשעבר של העוזרת הקרובה ביותר למועמדת הדמוקרטית הילרי קלינטון. ייתכן כי אלפים מהם עברו בשרת הדואר הפרטי של קלינטון. טראמפ: "מעולם לא חשבתי שאגיד תודה לאנתוני וינר"

הבחירות מתקרבות והילרי קלינטון ממשיכה להסתבך בפרשת המיילים: העיתון "וול סטריט ג'ורנל" מדווח היום (שני) כי על מחשבו של אנתוני וינר, חבר הקונגרס לשעבר ובעלה בנפרד של אומה אבדין העוזרת האישית של קלינטון, נמצאו לא פחות מ-650 אלף הודעות דואר אלקטרוני. על פי העיתון ייתכן כי אלפים מהם עברו בשרת הדואר הפרטי של קלינטון.

 

עוד מתברר כי אבדין אמרה בעבר לחוקרים כי נהגה להעביר את הודעות הדואר האלקטרוני שהתקבלו בחשבונה במשרד החוץ לחשבונה הפרטי ב"יאהו", כיוון שלדבריה מערכת הדואר של משרד החוץ הייתה מסורבלת והקשתה עליה להדפיס את המיילים. דיווח נוסף גורס כי ה-FBI רצו לחקור את עמותות משפחת קלינטון אך בית המשפט הצליח לטרפד את המהלך.

 

לכתבות נוספות בחדשות:

מזג האוויר: ירידה קלה בטמפרטורות, מחר הגשם חוזר

פרסום ראשון: הורי "שבח מופת" ישביתו את הלימודים במחאה על העתקת ביה"ס

מסתמן: הסדר טיעון לנאשם בהריגתו של ראשון הרוגי האינתיפאדה ביידוי אבנים

 

 

העימות השני בין הילרי קלינטון לדונלד טראמפ
 

העימות השני בין הילרי קלינטון לדונלד טראמפ(רויטרס)

בתוך כך דווח כי ה-FBI השיג את הצו המשפטי הנדרש כדי לקבל גישה לכל המיילים שנמצאו במחשב הפרטי של וינר. ה"וושינגטון פוסט" מדווח כי כבר לפני שבועות ארוכים מצאו החוקרים, שחקרו את תמונות המין ששלח וינר לנשים, את המיילים האלו, מה שמגביר את התהיות מדוע עודכן על כך ראש ה-FBI ביום חמישי האחרון, סמוך כל כך לבחירות.

 

טראמפ הגיב לפרסום ואמר: "איך אפשר לקבל 650 אלף מיילים? אני חושב שזה נקרא הרבה מאוד. אני חושב שהם מצאו עכשיו את כולם, אז כל אותם מיילים שנמחקו או שניקו אותם אני חושב שהם יהיו בתוך הכמות הזו. מעולם לא חשבתי שאגיד תודה לאנתוני וינר".