בכירים בליכוד על דוח המבקר: "עושה רושם שיצאנו מזה בשלום"

בצמרת מפלגתו של נתניהו לא מתרגשים מהסערה סביב דוח המבקר בנוגע למעון ראש הממשלה והם אמרו לחדשות 10 כי הציבור לא מקבל את הסיפור בתדהמה. לדברי בכירים בליכוד, מטרתם היא להפוך את הדיון בנושא לפוליטי. מי שמבין זאת הוא יו"ר המחנה הציוני הרצוג, שאמר לפעילי מטהו להפסיק להתעסק בענייני הדוח החל ממחר

לא מתרגשים. על רקע הסערה סביב פרסום דוח מבקר המדינה בנוגע להתנהלות במעון ראש הממשלה, בכירים בליכוד אמרו הערב (שלישי) לחדשות 10 כי הרושם שהם מקבלים לאחר פרסום הדוח הוא שהם יצאו מהסיפור בשלום.

 

לדבריהם, הציבור לא מקבל את הסיפור בתדהמה כפי שחלק צפו שיקרה והוא לא מהווה אסון אלקטוראלי כפי יכול היה להיות. עוד טוענים בצמרת המפלגה כי מטרתם היא להפוך את הוויכוח בנוגע להתנהלות הזוג נתניהו לפוליטי.

 

לטענתם, ברגע שהוויכוח הופך לפוליטי ולא מתמקד בהיבטים אחרים החותמת ששם מבקר המדינה על הדוח מאבדת את תקופה. מי שמודע לכך היטב הוא יו"ר המחנה הציוני יצחק הרצוג. המתמודד לראשות הממשלה אמר לאנשי מטהו כי החל ממחר המפלגה מפסיקה להתעסק בענייני הדוח וחוזרת למסריה המקוריים בנוגע לביטחון ויוקר הדיור והמחיה.

 

עד כמה הוא יפגע מפרסום הדוח? ראש הממשלה נתניהו
 

עד כמה הוא יפגע מפרסום הדוח? ראש הממשלה נתניהו(חדשות 10)

בתוך כך, הרצוג התייחס הערב לממצאי הדוח והביע פליאה על כך שראש הממשלה לא התבטא בפומבי בנוגע לנושא. "זהו דו"ח חמור, אני סומך על שומרי הסף והרשויות המוסמכות שידעו כיצד לטפל ולהתמודד עמו", טען הרצוג במהלך נאום באוניברסיטת תל אביב.

 

"הדבר היחיד שאני מתפלא עליו הוא שראש הממשלה לא הרגיש צורך לעמוד מול הציבור ולהתמודד באופן אישי עם הטענות הקשות העולות בדוח", הוסיף יו"ר המחנה הציוני.

 

 

החשוד הודה כי כתב את הדברים בחשבון הפייסבוק שלו. יו"ר המחנה הציוני הרצוג
 

החשוד הודה כי כתב את הדברים בחשבון הפייסבוק שלו. יו"ר המחנה הציוני הרצוג(חן גלילי)