,

בעל חנות וירטואלית פתח במסע טרור נגד לקוח בגלל תלונה

לקוח של החנות הוירטואלית "24 און ליין" לא היה מרוצה מהשירות והחליט לפרסם ביקורת ב-"זאפ". בעל החנות לא אהב את זה ופתח במסע איומים. "אני ארדוף אותך בצורה שאתה תתחרט", אמר לו ואיים כי יפיץ את פרטי האשראי שברשותו

(4:20 דקות)

אחד היתרונות הגדולים בשיתוף מידע של קונים באינטרנט הוא החלפת דעות על מוצרים ושירותים. יש לזה כוח והשפעה אבל יש מי שלא אוהב את חופש המידע. אחת החברות שעמדה לקבל תלונה פתחה במסע טרור נגד הקונה המאוכזב.

אמיר (שם בדוי) החליט לקנות מסך טלוויזיה שטוח באינטרנט. כיוון שההצעה של החנות הוירטואלית
"24 און ליין" נראתה לו ואז התחילה סאגה צרכנית מוכרת. אחרי שלא היה מרוצה מתנאי ההספקה ומיחסו של בעל העסק וביקש לבטל את העסקה ואז החליט לפרסם באתר "זאפ" ביקורת מפורטת ואז התחילו האיומים.

"אני יכול לעשות דברים שתרדוף אחריי ואני מסוגל להגיע עד אלייך ואני לא מגיע לבד", איים שי בעל החנות על הלקוח בשיחה שערך עמו לאחר התלונה. בשיחת הטלפון דרש שי מהלקוח לשלוח בקשה לאתר "זאפ" שלא לפרסם את הביקורת השלילית על העסק.

"החבר'ה שלי אומרים לי דבר איתו יפה, אבל אני לא רוצה מההתחלה לדבר איתך ברוח טובה. רציתי היום להגיע אלייך לעבודה", המשיך. האיום המרכזי בו השתמש בעל החנות היה שימוש בפרטי כרטיס האשראי. "כרטיסי האשראי שלך אצלי ואני אפיץ אותו בכל האתרים בעולם. אני ארדוף אותך בצורה שאתה תתחרט".

אמיר העביר את הקלטות השיחה לאתר "זאפ" והיא המליצה לו להגיש תלונה במשטרה על איומים. בנוסף זימנה החברה את בעל החנות לשימוע והחליטה להשעות אותו לשלושה ימים. המשטרה עדיין לא זימנה את בעל החנות לחקירה והלקוח עדיין מפחד.

מחברת "עשרים וארבע אונליין" נמסר כי "לא הייתה כוונה לפגוע בלקוח. התנצלנו לפני הלקוח והוא קיבל את ההתנצלות במלואה".