,

הבוקר: נביעות חוזרת לשווק מים מינרליים

אחרי שבועיים בהם הושבתה פעילות החברה לאחר שבמי המעיין התגלה זיהום, הודיעו ב"נביעות", כי לאחר קבלת תוצאות חיוביות של בדיקות איכות המים במעיין עין זהב שבצפון, הם חוזרת לשווק מים מינרלים

(25 שניות)

חברת נביעות הודיעה הבוקר (ראשון) לבורסה כי היא חוזרת לשווק מים מינרלים, לאחר שבמהלך הלילה התקבלו תוצאות חיוביות של בדיקות איכות המים במעיין עין זהב שבצפון.

חברת נביעות הודיעה שבדיקות האיכות יימשכו וכן צפויים עדיין חוסרים בימים הקרובים. מחברת מי עדן שגם פעילותה הושבתה טרם התקבלה הודעה דומה.

פעילות החברה הושבתה בשבועיים האחרונים, לאחר שבמי המעיין התגלה זיהום. לאחר שבבדיקות הפנימיות בחברה נמצאו חיידקי קולי צואתי במים הפסיקה "נביעות" את מילוי הבקבוקים. ב"נביעות" טענו כי הגשם השוטף שהיה ביום הבחירות הוא כנראה הגורם לבעיה שנתגלתה במעיינות. גשם כזה אחרי ימים של בצורת גורם לסחף עז שמשנה את הרכב המים.

זמן קצר לפני נביעות הפסיקה גם חברת "מי עדן" את פעילותה לאחר שבבדיקות שגרתיות של חברת מקורות גילו שהמים עכורים ויש בהם קוליפרמים וחיידקי סטרפטוקוק צואתי. למרות שבבדיקות איכות של החברה עצמה הכל נראה תקין, הם החליטו לעצור מיד את השאיבה ולבדוק לעומק מה גורם לזיהום.