הודעות העובדת במעון רה"מ נחשפות: "הרגשתי שאני לא בן אנוש, היא מיררה את חיי"

לידי חדשות עשר הגיעו מסרונים ששלחה לטענתה ש.ר. לאחותה בזמן שעבדה במעון, ובהן היא מתארת את התנהגותה של אשת רה"מ נגדה. בין השאר כתבה: "מ-8 וחצי בבוקר רוצה להיכנס לשירותים או לאכול", ו-"אני לא מאמינה שאני צריכה לחזור לשם, סיוט, סיוט, סיוט"

תביעת העובדת במעון ראש הממשלה: אתמול (שישי) בבוקר פורסם, כי עובדת נוספת במעון, צעירה בת 24 בשם ש.ר. שעבדה במקום כחודש ימים, תבעה את אשת רה"מ שרה נתניהו, בגין ההתעללות שעברה, כך לכאורה. לידי חדשות עשר הגיעו מסרונים ששלחה העובדת לאחותה, כך לטענתה, בזמן שעבדה במעון.


באחת ההודעות תיארה העובדת לאחותה את הרגשתה הקשה, כתוצאה מהיחס לו זכתה לדבריה. "יצאתי מהעבודה קודם", כתבה, "צריכה לחזור ב-4. מיררה את חיי. הרגשתי שאני לא בן אנוש. מ-8 וחצי בבוקר רוצה להיכנס לשירותים או לאכול". בהודעה אחרת כתבה ש.ר. לאחות: "אני לא מאמינה שאני צריכה לחזור לשם היום. סיוט, סיוט, סיוט. מזל שב-6 היא נכנסת לאיפור, נתבטל קצת".

 

>> התביעה נגד אשת ראש הממשלה - כתבות נוספות:

תביעה נוספת נגד שרה נתניהו על ידי עובדת המעון לשעבר

ביטן: "אשה קשת יום מנוצלת כדי להשחיר את רעיית ראש הממשלה"

ביטן: "התביעה הנוספת נגד שרה נתניהו - מדע בידיוני"

 

 

"הרגשתי שאני לא בן אנוש". הודעה ששלחה ש"ר לאחותה(ללא קרדיט)

 

"אני מרגישה זוועה"(ללא קרדיט)

בהודעה אחרת כתבה האחות: "איזה חולה בראש, אימאל'ה", ואילו העובדת התובעת השיבה: "יצאתי מהעבודה קודם, צריכה לחזור ב-4. מיררה את חיי. הרגשת..". בהודעה נוספת כתבה: "מה קורה? איך את? אני מרגישה זוועה!", ואחותה ענתה: "איזה כיף. אוכל, שתיה. אסלה.  אצלה זה לא ברור מאליו. תודה להשם". בהודעה אחרת כתבה: "אני גמורה, העבודה שם מוחקת את הגוף והבריאות. אני ממש מקווה שהשם ייתן לי כוחות". בנוסף כתבה בהודעה אחרת: "יצאתי מהעבודה בשעה טובה, לא חיה ולא מתה".

 

אתמול פרסם העיתון "ידיעות אחרונות" כי ש.ר תובעת את רעיית ראש הממשלה על סך 225 אלף שקלים, בשל מסכת התעללויות שעברה במעון, לכאורה, כשהועסקה שם כעובדת ניקיון. לטענתה, האירועים המתוארים התרחשו לפני מספר שבועות. היא עבדה במעון חודש אחד בלבד, ולאחר מכן החליטה לעזוב. ש' החליטה בעקבות ההתעללות לתבוע, מלבד את אשת ראש הממשלה, גם את משרד רה"מ, חברת הניקיון, יועצת נתניהו רבקה פאלוך, אב הבית אפי אזולאי וראש סגל רה"מ יואב הורביץ.

 

הצעירה פירטה בין השאר כי כבר בריאיון העבודה הודיעה לה נתניהו כי לא תהיה סבלנית מול דרישות לחופשה, וכן כי לא תסבול איחורים. בנוסף הנהיגה לה רעיית רה"מ קוד לבוש מחייב, אסרה עליה להשתמש בשירותים, אסרה עליה לאכול ולשתות במהלך העבודה, ועוד.

"הגברת נתניהו אסרה על התובעת לעשות את צרכיה הטבעיים, כמו גם לאכול, לשתות, לנוח", נכתב בכתב התביעה, "היא נדרשה להחליף את בגדיה עשרות פעמים במהלך יום עבודה ולרחוץ את ידיה כמאה פעמים ביום במים חמים ולנגב אותן במגבת נפרדת 'המסומנת' ומוכרת כמגבת המיועדת לשפחות בלבד כשלצידה מגבת המשמשת את משפחת נתניהו בלבד".

 

 

"אני לא מאמינה שאני צריכה לחזור לשם היום"(ללא קרדיט)

 

(ללא קרדיט)

בכתב התביעה נכתב עוד בין השאר: "סביבת העבודה הפוגענית והבלתי נתפסת של התובעת כללה בין היתר: צעקות רמות, השפלות כמו 'את גוש של כלום'; 'את לא שייכת למשפחת נתניהו'; 'לו הייתי יודעת שאת כזאת נמוכה לא הייתי מקבלת אותך לעבודה' ועוד, הטחות אשמה לא מבוססות ואף איומים מילוליים ופיזיים".

"הגברת נתניהו הייתה נתקפת חדשות לבקרים בהתקפות זעם של ממש, מושכת בשערות ראשה תוך שהיא צועקת וממלמלת כשדמעות זולגות מעיניה, נושכת את שפתיה, מלהיטה עצמה בחמה ובכעס, מוחאת כפיים כשידיה רועדות ופניה מאדימות", נכתב עוד.

בנוסף נכתב גם כי יאיר נתניהו היה גם הוא שותף למסכת ההתעללויות לכאורה. "הוא היה עורך לשפחות מסדרי ניקיון, עת היה מעביר את אחת מאצבעותיו במקום גבוה לאחר שטיפס אליו, מקום שאינו בהישג יד האדם הסביר", נטען, "המסדר היה מלווה ביחס משפיל, תוך שהוא מתסיס את אימו להעניש את השפחות ובלשונו: 'אמא בואי תראי הם לא ניקו פה'".

 

 

"איזה חולה בראש, אמאלה"(ללא קרדיט)

 

"העבודה מוחקת את הגוף והבריאות"(ללא קרדיט)

דובר המשפחה מסר בתגובה: "זאת תביעת סרק שממחזרת טענות ישנות בשיטת 'העתק הדבק'. התובעת הועסקה במעון ראש הממשלה רק עשרה ימים, בזמן שהגב' נתניהו שהתה בו, והאינטראקציה בניהן ארכה כמה דקות בלבד. ועל כך התובעת דורשת לא פחות מ-225 אלף שקלים".

 

ראש הממשלה נתניהו פרסם את תגובתו לתביעה, בעמוד הפייסבוק שלו. שם נכתב בין השאר: "די, נמאס. אותה שיטה, אותם שקרים, אותו עיתון ואותה עורכת דין. אף אחד לא קונה את התרגיל המשומש הזה. כולם מבינים שמצאו כאן שיטה - גם להכפיש את משפחת נתניהו וגם לסחוט כספים מהמדינה. מועסקים כמה ימים, מתפטרים ותובעים כמעט רבע מיליון שקלים. עסקה משתלמת".

 

עוד כתב: "זו איננה תביעה אמיתית. זהו ניסיון סחיטה של עובדת שהועסקה כמה ימים ומאחוריה עומדים כרגיל ידיעות אחרונות ונעמי לנדאו, עורכת הדין של מני נפתלי. ידיעות אחרונות ממשיכים ברצח האופי השיטתי של משפחת נתניהו שנמשך כבר 20 שנים. כהרגלם יוצרים פייק-ניוז מתואם ומתוזמר ושולחים שאילתה ממש לפני שמורידים את העיתון לדפוס".

 

מוקדם יותר הגיב יושב ראש הקואליציה, דוד ביטן, לטענות. "התביעה נגד שרה נתניהו מקורה בניצול של אישה קשת יום לשם השחרת פניה של אשת ראש הממשלה ממניעים פוליטיים", אמר ביטן באירוע "שבתרבות" בנווה מונסון, "הקומבינה הזאת תיחשף".