הישראלי שהסתבך במרמה בשוק היהלומים - שותף בחברה שמשווקת נדל"ן בניו יורק

בדיקת "אנליסט": מי אתה, ערן פולק? הישראלי שהסתבך במרמה של מיליוני דולרים בשוק היהלומים - משמש כשותף בחברת HAP שמשווקת למשקיעים ישראלים נדל"ן בניו יורק

המוסף הכלכלי "אנליסט" הביא את סיפורו מעורר התמיהה של ערן פולק, השותף המייסד בקרן ששיווקה למאות ישראלים נדל"ן בניו יורק, שהסתבך במרמה של מיליוני דולרים בענף היהלומים.

 

באיש ובפרשה הזו, ולא בחברה, התמקדנו בכתבה.

 

לכתבות נוספות בחדשות 10 >>

אחיו של הרוצח מלאס וגאס נעצר בשל החזקת תכנים פדופיליים

יאיר נתניהו: "אין לי כוונה להצטרף אף פעם לפוליטיקה"
"ההורים נורמטיבים": איך הגיעו שרידי מריחואנה לגופה של בת השנה וחצי?

תגובת חברת HAP: "השוד התרחש לפני יותר מ-7 שנים, עוד לפני שקמה חברת HAP ואין לה ולעובדיה כל קשר לעניין. חברת HAP חרתה על דגלה את נושא האמינות והשקיפות כערכים עליונים ועל כן ביקש פולק לעזוב את תפקידו כיו"ר ומנכ"ל כבר מיד וסמוך לקבלת פסק הדין. החיבור בין תביעת ביטוח בעסקיו הפרטיים של מר פולק לחברת נדל"ן שאינה קשורה בשום דרך לתביעה - כוזב. חברת HAP פועלת בסטנדרטים גבוהים של מקצועיות, שקיפות ואמינות מול משקיעיה ומול כלל ספקיה ועובדיה".

תגובת ערן פולק: "בשנת 2010 נשדד מר פולק באופן אלים באמצעות איומי סכין, הוכה קשות ונכבל באזיקונים עד אשר הצליח להיחלץ ולהזעיק סיוע רפואי המאשש את טענת האלימות הקשה במהלך השוד. בהליך המשפטי תבע מר פולק את סכומי היהלומים שנגנבו במהלך השוד ואילו חברת הביטוח מנסה להתחמק מהתשלומים באמצעות עלילה זדונית שלפיה השוד בוים, שנדחתה בבית המשפט. מטרת הכתבה לנסות ולמנוע את הגשת הערעור לתשלומי הביטוח לא תצלח והיא תוגש בקרוב מאוד. מובן שכל ייחוס של כוונה או קשר לפעילויות עסקיות של מר פולק הנו כוזב ומאחוריו עומדים גורמים כלכליים אינטרסנטיים".

הבהרה: בשבוע שעבר פרסמנו באתר, במסגרת הקדימון לכתבה, כותרת שגויה. אנו מבקשים להבהיר שמעשה המרמה של פולק היה בתחום היהלומים, ואינו קשור לחברת HAP.