האב שחשוד כי הציע את התינוקת שלו למכירה: "טעיתי, אני מתגעגע לילדה"

אביה של הפעוטה שהוצעה למכירה אמר בראיון לחדשות 10 כי "ניסיתי לעבוד על מישהו בעזרת הילדה ואני מצטער. לא הייתי פוגע בה בחיים". אם הילדה: "נעשה לי עוול מאוד גדול, אין לי חיים בלעדיה"

סבא וסבתא מול אבא ואימא. בית המשפט העליון קבע היום (רביעי) כי בניגוד להחלטת בית המשפט המחוזי, התינוקת שאביה הציע אותה לִמכירה לא תוחזר להוריה עד שיוכיחו שהם כשירים לגדל אותה.

 

הוריה של האם הגיעו לבית המשפט במטרה להתנגד להחזרת התינוקת להוריה. "אני מודה שעשיתי טעות", אומר האב לחדשות 10, "אני מתגעגע לילדה ואעשה הכל בשביל להחזיר אותה הביתה".

 

בהמשך דבריו, ניסה האב להסביר את מעשיו: "ניסיתי לעבוד על מישהו בעזרת הילדה ואני מצטער. המטרה שלי הייתה לקחת 5,000 שקלים ולהגיד לקונה שיביא עוד ארבעה ימים 95 אלף שקלים. הוא בא אלי לסופר עם מזוודה של 100 אלף שקלים. טרקתי את הדלת ונסעתי משם". לא הייתי פוגע בה".

 

 

האב החשוד בניסיון למכור את בתו הפעוטה
 

האב החשוד בניסיון למכור את בתו הפעוטה(חדשות 10)

אמ הילדה: "נעשה לי עוול מאוד גדול. הבת שלי לא איתי ואני מרגישה שלקחו לי את הלב. אין לי חיים בלעדיה וכל שניה ושניה אני חושבת עליה".

 

 

שבוע לאחר שפורסם לראשונה על החלטת בית המשפט להחזירה לידי אמה, הפך בית המשפט העליון את החלטת המחוזי בירושלים והשאיר את הפעוטה בחזקת משפחת אומנה. האב הורשע בקבלת דבר במרמה ונידון לשישה חודשי עבודות שירות. עוד בטרם החל האב לרצות את ענשו, ביקשה האם מרשויות הרווחה שתעביר לידיה את התינוקת.