כתב אישום: תקף מדריכת טיולים יהודיה בבקבוק זכוכית

עומר אלפרוק עבידייה מג'בל מוכבר מואשם הבוקר בשתי עבירות - פציעה בנסיבות מחמירות ונסיון חבלה חמורה בנסיבות מחמירות - כל זאת ממניע גזעני. עבידייה, בן 22, היכה את המדריכה בבקבוק בעיר העתיקה, ונמלט מהמקום. הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו עד תום ההליכים

שבוע לאחר שתועד כשהוא תוקף בבקבוק זכוכית מדריכת טיולים בעיר העתיקה בירושלים, מואשם הבוקר (שני) עומר אלפרוק עבידייה, בן 22 מג'בל מוכבר, בעבירות של פציעה בנסיבות מחמירות ונסיון חבלה חמורה בנסיבות מחמירות - כל זאת ממניע גזעני.

 

על פי כתב האישום, שהגישה פרקליטות מחוז ירושלים, נפגשה מדריכת הטיולים בת 45 עם זוג תיירים אמריקנים ברחבה הסמוכה לשער יפו, כדי להעביר להם סיור. בעוד הנפגעת מסבירה לתיירים על תוכן הסיור, על פי כתב האישום, הגיע למקום עבידייה מכיוון כיכר צה"ל, הבחין במתלוננת היהודייה, פנה אליה במלה "סליחה", ומשזו הפנתה אליו את ראשה, החל להכות אותה בבקבוק.

 

מעוצמת המכות, נשבר בקבוק הזכוכית על ראשה של המדריכה, וזו נפלה לקרקע בעוד הפלסטיני בורח מהמקום. האשה פונתה לבית החולים, שם נזקקה לארבעה תפרים בראשה ולהשגחה של מספר שעות בחדר המיון. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו עד תום המהלכים.

 

מדריכת טיולים מותקפת בבקבוק על ידי פלסטיני בשער יפו
 

מדריכת טיולים מותקפת בבקבוק על ידי פלסטיני בשער יפו(מצלמות אבטחה)