שוטר היס״מ מתפלל להחלמת חברו הטוב, בו ירה בשוגג בעת התקפת המחבל

עדיין נשקפת סכנה לחייו של שוטר היס"מ שנפצע קשה מירי חברו בעת הניסיון להשתלט על המחבל בשער שכם. בבית החולים שערי צדק מתפללים קרוביו לשלומו. ארדן: "המשפחות משלמות מחיר כבד"

מתפללים לשלומו. בבית החולים שערי צדק בירושלים מאושפז עדיין שוטר היס"מ שנפצע היום קשה מאוד בפיגוע הדקירה שאירע בשער שכם בעיר, כשנורה בשוגג מירי חברו בעת הניסיון להשתלט על המחבל הדוקר.

 

מבית החולים נמסר כי עדיין נשקפת סכנה לחייו של שוטר היס"מ, שנורה לאחר שחברו הטוב ביותר הגיע לזירת הפיגוע במהרה במטרה לעזור לשני השוטרים הנוספים להשתלט על המחבל, שהחל לדקור אותם מיד לאחר שביקשו ממנו לראות תעודת זהות מאחר וחשדו בו.

 

משפחתו של השוטר הפצוע וחבריו הקרובים נמצאים צמוד למיטת יקיריהם בבית החולים ומתפללים להחלמתו, אך במקביל מנסים מאוד לעודד את החבר היורה, שנמצא במצב נפשי קשה בעקבות האירוע.

 

המחבל מהפיגוע בשער שכם בזירה עם השוטרים
 

המחבל מהפיגוע בשער שכם בזירה עם השוטרים(ללא)

השר לביטחון פנים גלעד ארדן, שהגיע הערב לבית החולים שערי צדק וביקר את השוטרים הפצועים אמר: ״עם ישראל מתפלל לשלומם של השוטרים הגיבורים שהצליחו למנוע סכנה ואולי אסון גדול שהיה יכול להיגרם בעיר העתיקה ואני חושב שכל עם ישראל, מעבר להתפלל לשלומם, גם מודע למה שהשוטרים עושים 24 שעות ביממה".

 

הוא הוסיף כי "התפקיד שלי זה לבוא לבקר ולחזק אותם ואת המשפחות שלהם שמשלמות מחיר כבד היום אבל הן עושות את זה בשם השליחות של כל השוטרים של משטרת ישראל ועם ישראל מצדיע להם וגם אני כמובן".