נתניהו בישיבת הממשלה השבועית, רויטרס

נתניהו תוקף את הרשות: "אנחנו מגנים רוצחים, הם מנציחים אותם"

בפתח ישיבת הממשלה הראשונה מאז פיגוע הטרור בכפר דומא תקף נתניהו את הרשות הפלסטינית: "אנחנו רודפים את הרוצחים עד תום והם קוראים על שמם כיכרות וזה הבדל אי אפשר לטשטש אותו". על תקציב הביטחון: "אם לא נעביר אותו ביום רביעי נצא כולנו לחופש ארוך"

"אנחנו מוקיעים ומגנים את הרוצחים, אנחנו רודפים אותם עד תום, הם קוראים כיכרות של שם רוצחי ילדים ואת ההבדל הזה אי אפשר לטשטש", כך אמר היום (ראשון) ראש הממשלה בנימין נתניהו בפתח ישיבת הממשלה הראשונה מאז אירוע הדקירה במצעד הגאווה והפיגוע בכפר דומא, כשחזר לתקוף את הרשות הפלסטינית.

 

נתניהו הוסיף כי זה איננו מאבק של מחנה זה או אחר אלא של אנושיות בסיסית, לדבריו. "המאבק מאחד את כולנו והמדיניות שלנו כלפי פשעים כאלה היא אפס סובלנות. באותה עת חשוב לומר שאנחנו מוקיעים ומתלכדים נגד הפושעים בקרב עמנו".

 

ראש הממשלה הוסיף כי הנחה את גורמי הביטחון והאכיפה לפעול בכל הכלים החוקיים העומדים לרשותם בכדי לתפוס את הרוצחים ולמצות את הדין עם ישי שליסל, שדקר שישה בני אדם במצעד הגאווה בשבוע שעבר.

נתניהו אף התייחס במהלך ישיבת הממשלה לתקציב המדינה וניסה לשלוח מסר ברור: "אם לא נעביר את התקציב ביום רביעי, נצא כולנו לחופש ארוך".