תיעוד: שיגור הרקטה שהתפוצצה באזור חדרה

הזרוע הצבאית של חמאס פרסמה סרטון בו לטענתם נראה השיגור של הרקטה ארוכת הטווח שהתפוצצה באזור חדרה. בהודעה אמרו אנשי הזרוע הצבאית כי השיגור כוון לחיפה וכי הרקטה יכולה להגיע לטווח של עד 160 ק"מ. דובר חמאס פנה במסר למצרים: "הגיע הזמן לפתוח את הגבולות בין עזה למצרים, אנחנו מנהלים עבורכם את המאבק באויב הציוני"

תיעוד: שיגור הרקטה שהצליחה להגיע עד לאזור חדרה. הזרוע הצבאית של חמאס פרסמה היום (רביעי) סרטון המתעד את שיגור הרקטה ארוכת הטווח שהתפוצצה אמש באזור חדרה. לטענת אנשי הזרוע הצבאית המטרה של אותה רקטה הייתה חיפה.

 

בהודעה של אנשי חמאס בטלוויזיה של נאמר כי מדובר ברקטה שיכולה להגיע לטווח של 160 קילומטרים, אך ההערכה בישראל כי היא יכולה להגיע רק עד 120 קילומטרים. בנוסף שידרו בתחנת אל-אקצה תמונות של ניסיון החדירה בכרם שלום ותיארו את האירוע כהצלחה מרשימה של חמאס.

 

במקביל, שידרו תחנות הטלוויזיה הפלסטיניות דברים של דובר חמאס, מושיר אל-מסרי, שניצל את הבמה ופנה אל מצרים בבקשה לסיוע. "אנחנו חוזרים ומבקשים לתמוך בעזה באמצעות אספקת נשק לעזה, אנחנו מנהלים בשמכם את המאבק באויב הציוני", אמר אל-מסרי.

 

"הגיע הזמן לפתוח את כל הגבולות בין עזה למצרים, לא רק על מנת להעביר את מצרכי החיים הבסיסיים כמו מזון ותרופות, אלא גם כדי להעביר נשק כדי שנוכל להילחם באויב הציוני", אמר הדובר. למעשה, אל-מסרי פונה למצרים ואומר להם כי הם מסייעים לישראל בכך שאינם מאפשרים את פתיחת המעברים.