בנימין פליסיאן מבקש להיחשף: "יודע בוודאות שאחי חף מפשע"

ארבעה חודשים לאחר שפוענח הרצח בבר-נוער בתל אביב, מתיר היום בית המשפט לגלות כי בנימין פליסיאן, אחיו של הנאשם המרכזי בפרשה חגי פליסיאן, הוא הצעיר שלכאורה הותקף מינית על ידי מנהל הברנוער שאול גנון • אח נוסף במשפחה, יעקב: "כמו שזה התחיל בבום, זה יסתיים בבום. במיליון אחוז, יושב בבית הסוהר היום אדם חף מפשע"

ארבעה חודשים לאחר שפוענח הרצח בבר-נוער בתל אביב, מתיר היום בית המשפט לגלות כי בנימין פליסיאן, אחיו של הנאשם המרכזי בפרשה חגי פליסיאן, הנאשם המרכזי בפרשה, הוא הצעיר שלכאורה הותקף מינית על ידי מנהל הברנוער שאול גנון.

 

בפרקליטות ובמשטרה טוענים כי תקיפתו של בנימין היא המניע לרצח, ובנימין עצמו ביקש להסיר את צו איסור הפרסום כדי שיוכל להצהיר בגלוי כי אינו הומוסקסואל, וכי בניגוד לטענת הפרקליטות - אחיו הגדול חגי אינו הרוצח מהבר-נוער.

 

"אני במצב קשה, מעצם העובדה שאחי בבית סוהר, מבוקש על תיק של רצח, כשאני יודע בוודאות שהוא חף מפשע", אומר בנימין לחדשות10. "בחיים לא אתבייש, כי אין לי ממה להתבייש. לכן רציתי שיפרסמו את השם שלי, כי זה בחיים לא היה. זה לא נתפס אצלי בשכל עד היום".


אחיו של בנימין וחגי, יעקב פליסיאן, טוען אף הוא כי נעשתה טעות: "אני יכול להגיד לך בוודאות, במיליון אחוז - יושב בבית סוהר אדם חף מפשע. בגלל זה אנחנו, המשפחה, מתגייסת. כמו שזה התחיל בבום, אני אומר שזה יסתיים בבום".

 

ביום שלישי הבא, בעוד שבוע, ישודר בערוץ 10 סרטם של דורון הרמן ומאור צור, "הפליסיאנים ומסע הרצח בברנוער, המציג גילויים חדשים בפרשה.