,

בעקבות התקרית בחוות גלעד: רב קורא לירי של מתנחלים על חיילים

הרב דב וולפא קורא למתנחלים לירות בחזרה על חיילי צה"ל בעקבות פינוי המבנים בחוות גלעד. "הצבא החליט להילחם בעם ישראל, בארץ ישראל. אז כאשר באים יהודים או ערבים להרוס בתים והם יורים כדורי גומי, צריך לירות עליהם בחזרה כדורי גומי", אמר בראיון לרשת המורשת

(2:06 דקות)

התבטאות יוצאת דופן של הרב דב וולפא, ראש המטה העולמי להצלת העם והארץ, שקורא למתנחלים לירות בחזרה על חיילי צה"ל, בעקבות התקרית בחוות גלעד. הוא גם משווה בין שר הביטחון לשליט לוב ואומר: "יש היום בעולם שניים שקוראים לירות באזרחים - קדאפי וברק - וכמו שלקדאפי לא יעזור גם לברק לא יעזור".

 

מה דעתכם על הדברים? בואו להגיב בפייסבוק של חדשות 10 » 

 

"הצבא החליט להילחם בעם ישראל, בארץ ישראל. אז כאשר באים יהודים או ערבים בחוות גלעד להרוס בתים והם יורים כדורי גומי, צריך לירות עליהם בחזרה כדורי גומי. אם הם באים לתת מכות, צריך לתת להם בחזרה מכות", אמר הרב בראיון לרשת המורשת ב"קול ישראל".

 

הרב קורא להשיב מלחמה חזרה: "מה שאותו מחבל בשחור, כפי שהם היו עטופי שחורים והפנים שלהם היו מכוסות עם רעלות ובלי תגים, בלי שמות, אני לא יודע אם זה יהודי, או ערבי, או מחבל או מישהו. אם הוא בא להילחם בי  ובלי תגים, בלי שמות, אם הוא בא להילחם בי אני אלחם בו בחזרה".

 

וולפא מזכיר בהקשר הזה גם את ההתנתקות מרצועת עזה: "צר לי לומר אבל זה יגיע כנראה למלחמה בין יהודים לצערנו הרב. לא שהמתנחלים יוזמים את זה אלא הצבא נלחם בהם, רוצה לגרום להם מה שעשו לתושבי גוש קטיף, לאמלל להם את החיים".