אשתו של הנאשם ברצח נועה אייל תעיד נגדו בביהמ"ש

בת הזוג של דניאל נחמני בן ה-38 ואמם של שתי בנותיו, תעיד בבית המשפט ותמסור את עדותה הסותרת את עדות בעלה, הנאשם ברצח. גם הוריו של נחמני יעידו בכוונה להכחיש כל קשר בין בנם לנועה אייל. חברותיה של נועה תושאלו במטרה להבין האם הייתה היכרות מוקדמת בין השניים

אחרי 16 שנים של חקירה פתוחה, לנאשם ברצח שהסעיר פעם מדינה שלמה - יש עכשיו שם ופנים. דניאל נחמני בן ה-38 מירושלים, אב לשתי בנות. בכתב האישום שהוגש נגדו ומבוסס בין השאר על ראיות DNA שנאספו, מתואר כיצד אסף את נועה במכוניתו ובמהלך הנסיעה סטה ליער רמות, שם אנס אותה ורצח אותה.

 

הערב (חמישי) נודע כי אשתו של נחמני מתכוונת להעיד נגדו ולחשוף פרטים על אורחות חייו של בעלה באופן כללי ובפרט לדבר על מקרה ספציפי, בו השניים סתרו אחד את השניה במהלך החקירות והתשאולים. הפרקליטות מקווה כי המידע שתתן יגבה את כתב האישום החמור שהוגש נגד נחמני. בנוסף נכנסו לרשימת עדי התביעה גם הוריו של נחמני, שמתכוונים להכחיש כל קשר בין בנם לבין אייל.

 

במהלך חקירותיו ממשיך להכחיש נחמני את כל החשדות נגדו וטוען כי מעולם לא היה ביער רמות, טענה שעל פי התובע עו"ד דני ויטמן הופרכה בידי חברתו של נחמני באותם ימים, שהעידה כי קיימו יחסי מין ביער.

 

עוד טען ויטמן כי ישנה עדות של נהג מונית שראה את אייל עולה לטרמפ ובו נהג עם כובע קסקט אדום. לדבריו הגיעו שלל עדויות כי בתקופה ההיא הסתובב נחמני עם כובע כזה. כל הראיות הנסיבתיות הללו מצטרפות לראיות המרכזיות בתיק – ראיית הדיאנאיי ואיכון הטלפון של נחמני. ככל שהתקדמה החקירה רק נתגלו עוד קווים משיקים בין נחמני לאיל. לאחרונה התברר כי אחותו למדה איתה בחטיבת הביניים, ועדויות נוספות נלקחו מחברותיה של אייל, לבדוק האם הייתה היכרות מוקדמת בין השניים.

 

דניאל נחמני, הנאשם ברצח נועה אייל
 

דניאל נחמני, הנאשם ברצח נועה אייל(ללא קרדיט)