,

אחרי 30 שנה: הילדים החטופים אותרו בישראל

לפני 30 שנה ראתה פולט לונדון מניו זילנד את שני ילדיה בפעם האחרונה. בעלה לשעבר לקח אותם והיא לא ידעה שום דבר עליהם. חקירה מאומצת שניהל בעלה השני גילתה כי השניים חיים בישראל ועתה שוב נוצר הקשר

(3:09 דקות)

פולט לונדון לקחה לפני 30 שנה את שני ילדיה הקטנים - סשה ונעמי - אל אביהם, בעלה בנפרד. היא לא ידעה אז כי לא תראה אותם יותר. פולט ומקס, שני אזרחים ניו זילנדים, חיו בלונדון וגידלו בנפרד את שני הילדים עד שיום אחד מקס לקח אותם ופתאום נעלם.

 

זה היה עולם שונה מאוד מזה שאנו מכירים היום - בלי טכנולוגיה שמאפשרת מעקב בביקורת הגבולות היה קל מאוד להיעלם. הזמן עבר, פולט התחתנה שוב ונולדו לה ארבעה ילדים. אבל את סשה ונעמי היא כבר לא חשבה שתראה שוב.

 

פולט הרימה ידיים, אבל בעלה השני - שוטר במקצועו - חשב אחרת. אחרי סדרת חקירות מייגעת שנמשכה 20 שנה, הוא הצליח לאתר את כתובת המייל של מקס והתחזה לחבר ילדות. התרמית עבדה, ואחרי שנים של שמות בדויים וסיפורים משונים, מקס העביר כתובת של שני הילדים.

 

ואז התברר שסשה ונעמי חיים בישראל. "זה נהדר, לא ייאמן", אומרת פולט בהתרגשות. פולט כתבה לילדים שלה והם כתבו לה בחזרה. הם לא זכרו אותה, אך זכו להכירה כעת. כל הפרשה הפכה לספר בשם "המצוד".

 

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של חדשות 10 »