,

טיסות בזול לחו"ל - טוב מדי מכדי להיות אמיתי?

יצאנו לבדוק האם טיסות האיזי ג'ט אכן משתלמות. שעות לא קלות, שירות משעמם וצפיפות רבה הם רק חלק מהחסרונות שמצאנו, אך תמורת הקרבה קלה של נוחיות - תיהנו מטיסה זולה וחביבה

(6:12 דקות)

חוויות מטיסת האיזי-ג'ט. הטיסות הזולות לחו"ל שמציעות לאחרונה חברות תעופה בישראל נראות על הנייר מפתות ביותר. האם מה שנראה מושלם (800 ש"ח לטיסה ללונדון) הוא באמת טוב? יצאנו לבדוק, וחזרנו עם כמה טיפים.

קודם כל, אם אתם עולים על טיסה זולה מסוג זה לחו"ל מומלץ לקחת את המטען ביד. על כל שליחת מזוודה תיאלצו להיפרד מ-140 שקלים נוספים. בנוסף, חשוב לדעת כי אין על מטוסים אלה דבר שנקרא מקומות שמורים, ותצטרכו לשלם 50 שקלים נוספים אם תרצו לעלות ראשונים.

שירות הדיילים בטיסות אלה הוא למעשה שירות מצוין, אך משעמם. מכשיר מוסיקה או תשבצים יעשו את העבודה בשבילכם. המזון והשתייה במטוס יקרים יחסית, ולכן מומלץ להביא אוכל מהבית.

כמו כן, שעות הטיסות לא טובות - לרוב בשעות הערב. על כן, תצטרכו לשלם על הלילה הראשון שלכם בחו"ל מבלי שתבלו כלל באותו היום, קחו זאת בחשבון. וכאן לא נגמרו הקיטורים: המושבים במטוס צפופים מאוד, והיו שכינו זאת "אוטובוס מעופף". לבסוף, שימו לב: חלק מהטיסות יוצאות מהמסוף הישן - טרמינל 1, ולא מהחדש.

המסקנה: זה עדיין שווה.