,

סטיב רוזן מאשים: איפא"ק רק מנסים לפגוע בי יותר

בכיר השדולה היהודית בארה"ב שזוכה מאישומים של ריגול למען ישראל, תוקף את הארגון בו עבד. "הם לקחו ממני את המשכורת ואת ביטוח הבריאות שלי, ולא עשיתי שום דבר רע", הוא טוען. "הם צריכים לעזור לי"

(2:22 דק')

אחרי חמש שנים של עינוי דין ושבוע לאחר שמשפט הריגול של בכיר איפא"ק, סטיב רוזן, בוטל – הוא מנסה לשקם את חייו. "הם לקחו ממני את המשכורת בגיל 63. אני עוד מעט בן 67 ואני מובטל", הוא אומר. "הם לקחו ממני את ביטוח הבריאות שלי ולא עשיתי שום דבר רע. במה הואשמתי? בכך שעשיתי את העבדה שלי באיפא"ק".

למרות שהאישומים נגדו בוטלו, השדולה היהודית החזקה לא ממהרת להושיט לרוזן את ידה. "חשוב שאנשים יעשו את הדבר הנכון עכשיו, כדי לוודא שזה לא יקרה שוב. למשל, ואני אומר את זה בצורה ישירה, הם צריכים לעזור לי לחזור ולעמוד על הרגליים", טוען רוזן.

"ביום שישי בתשע השופט ביטל את המשפט, וחמש דקות לאחר מכן הייתי צריך לקבל טלפון שלא קיבלתי, ולא קיבלתי אותו עדיין. זה לא בסדר. במקום זה קיבלתי שיחת טלפון אחרת וזה לא היה המסר הנכון. כל מה שאני רואה זה שהם מנסים לפגוע בי יותר".

למרות הדברים הקשים, אומר רוזן כי היה מוכן לשוב ולעבוד בארגון ממנו סולק. מאיפא"ק נמסר: "סטיב רוזן הגיש תביעה נגד השדולה. אין לה כל בסיס ואיפא"ק תגן על עצמה בבית המשפט".