קייטנת דאע"ש: עריפות ראשים, שטיפות מוח וטירונות לילדי "המדינה האיסלאמית"

מרב זוועות קל לשכוח שבשורות ארגון "המדינה האיסלאמית" חברים גם בני אדם ובמיוחד ילדים, שהגיעו לסוריה בלווית בני משפחותיהם – ועולמם התמים מושחת בידי האידיאולוגיה ההרסנית של ארגון הטרור. מגיל צעיר הם מאומנים בתור חיילי דאע"ש, נשבעים "לחסל את הכופרים החזירים" וגם צופים בסרטוני עריפת ראשים – עד שיגיע התור לעשות זאת בעצמם

תמונות קשות שפורסמו השבוע ברשתות התקשורת של העולם הערבי חושפות את החינוך שעוברים ילדים עד גיל 10, שהוריהם ובני משפחותיהם חברו לארגון "המדינה האיסלאמית". הילדים, שלעתים היגרו לשורות הארגון מארה"ב או אירופה, לומדים לאמץ את "המדינה האיסלאמית" בתור הלאום שלהם ועם הזמן - גם מאמצים את "סולם הערכים" של הארגון.


במסגרת סדר היום בשורות הארגון, נחשפים הילדים לזוועות כבר החל מגיל שש. הם משתתפים בשיעורים בהן מוקרנות הוצאות להורג, מתוך מטרה שיתרגלו אותן בעצמם בעתיד. לאחר מכן, משתתפים הילדים במעין "טכס" בו הם קוראים ביחד "חכו, חכו, באנו לערוף את ראשיכם בלי לשאת ובלי לתת"


הילדים נשבעים אפוא "לחסל את הכופרים החזירים על ידי גיבורי דאע"ש". סדרת תמונות וסרטונים שפרסם הארגון מתארת את האימון אותו הם עוברים, כאשר במסגרתה פורסמה גם תמונתו של פעוט יחף, הבועט בגופתו של חייל סורי.