,

פרקליטה של זקן: "היא הייתה המשרתת של אולמרט"

בדיון סוער בפרשת הולילנד ציין פרקליטה של שולה זקן כי מעשיה פסולים, אך תקף את ראש הממשלה לשעבר. "כל מה שהיא למדה - למדה ממנו. בתיק 'ראשונטורס' היא שתקה והורשעה למרות שלא היא זו שטיילה בעולם", אמר עו"ד עופר ברטל

שולה זקן ממשיכה במתקפה על הבוס שלה לשעבר, אהוד אולמרט. "היומיום של שולה היה להיות המשרתת של אולמרט. התפקיד היחידי שלה היה לעשות מה שאומרים לה לעשות", אמר פרקליטה, עופר ברטל, בדיון בפרשת הולילנד.

"אנחנו לא מתכוונים לטעון שמעשיה של שולה הם בעלי היגיינה ציבורית. הדברים שהודתה בהם הם פסולים וייתכן שגם פליליים", ציין ברטל, שהסביר כי עבירת הפרת אמונים בה מואשמת זקן נעברה, אולם לא ניתן להרשיעה בה בגלל התיישנות. "המשרה שלה הייתה משרת אמון וכל מה שעשתה היה לשרת את אולמרט. כל מה שהיא למדה - למדה ממנו", אמר הפרקליט.

 

לדבריו, זקן עסקה שנים בגיוס כספים. "היא לא למדה את זה אלא עשתה מה שאמרו לה. היא עשתה הכול כדי לקדם את האינטרס של אולמרט", הוסיף ברטל.

 

הוא פנה לפרקליטי אולמרט ואמר כי הם עשו בסיכומיהם שימוש בתיקי רשות המיסים ו'ראשונטורס'. "כל שימוש בתיק רשות המיסים לא קביל בגלל שאולמרט לא היה בו צד. לגבי תיק 'ראשונטורס', זהו תיק שבו היא שתקה והורשעה והוא זוכה, למרות שלא היא טיילה בעולם. זה לא צודק, לא הגון ומוגזם שהם משתמשים בתיק זה נגדה", תקף פרקליטה של זקן.

"אהוד אולמרט - Shame on you"

כזכור, זקן "נשכבה על הגדר" במשפט הראשון נגד אולמרט, דבר שלפי ההערכות סייע לו בקו ההגנה שלו. הסיכומים של המשפט הנוכחי, משפט "הולילנד", אותם רצה בתחילה אולמרט להסתיר, נראים לפרקים כמו כתב אישום נגד זקן, שמצידה כועסת מאוד. זקן מסובכת במשפט זה, ודברי אולמרט בשלב הסיכומים הם חלק מנסיוניותיו להרחיק עצמו ממנה.

 

את הכעס של זקן ומשפחתה ניתן לראות היטב בדף הפייסבוק של בנה, נדב. "אני לא בחרתי בזכות השתיקה, אז אחרי תקופה ארוכה אני רוצה לפרוק את מה שעל ליבי, ולהתחיל "במיסטר" ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט - Shame on you, ההמשך יבוא".