,

עוד שחקן חיזוק של נתניהו: נכדו של ז'בוטינסקי

מחר יקיימו בנימין נתניהו וזאב ז'בוטינסקי, הקרוי על שם סבו, מסיבת עיתונאים משותפת, בה יודיע נכדו של אבי התנועה הרוויזיוניסטית כי יתמודד בפריימריז של הליכוד לקראת הבחירות לכנסת

יו"ר הליכוד, בנימין נתניהו, ממשיך בחיזוק התנועה לקראת הבחירות המתקרבות על ידי הבאת "שחקני רכש" נוצצים, ומחר (שבת) צפוי להודיע על מצטרף נוסף: זאב ז'בוטינסקי, נכדו של אבי התנועה הרוויזיוניסטית, שעל שמו הוא קרוי.

בשעה 16:00 יקיימו השניים מסיבת עיתונאים משותפת במצודת זאב, וז'בוטינסקי יודיע כי בכוונתו להתמודד בפריימריז של הליכוד. ז'בוטינסקי, טייס בעברו, הוא חבר ליכוד ותיק, אך מעולם לא התמודד בבחירות הפנימיות של המפלגה.

בשבועות האחרונים, על רקע המצטרפים החדשים, התחזק הליכוד באופן משמעותי בסקרים השונים. בסקר שפורסם שלשום בעיתון "הארץ", זוכה הליכוד ל-34 מנדטים, לעומת 28 לקדימה -10 בלבד לעבודה.

לפני ז'בוטינסקי הודיעו על התמודדותם בפריימריז של הליכוד גם הרמטכ"ל לשעבר, משה (בוגי) יעלון, המפכ"ל לשעבר, אסף חפץ, השרים לשעבר בני בגין ודן מרידור, ודוברת צה"ל לשעבר, מירי רגב.

בתוך כך, מינה הערב נתניהו מינה את אלי איילון לראש מטה הבחירות של הליכוד. איילון הוא מראשי תעשיית ההייטק בישראל, המשמש כיו"ר ומנכ"ל חברת די.אס.פי. גרופ. כמו כן, משרת איילון בחבר הנאמנים של הטכניון, בחבר הנאמנים ובוועד המנהל של המרכז האוניברסיטאי באריאל וכדירקטור בחברת ההייטק סיוה.