,

סיבת מותה של שוש עטרי: כשל לבבי

בהודעה רשמית שפרסמה משפחתה של השדרנית המנוחה נכתב עוד: "כל משפחתה הקרובה בהם אחיותיה ואחיה היו אמש בביתה. לשוש הייתה בשנה האחרונה שנה נפלאה ופורחת, מצבה הבריאותי היה יציב והתקף הלב הוא הלם לכולנו". הלווייתה תיערך ב-15:30 בבית העלמין ירקון<BR>

סיבת מותה של השדרנית שוש עטרי הינה כשל לבבי, כך עולה מהודעה רשמית שפרסמה משפחתה בשעות הצהריים. ארונה של עטרי יוצב היום בשעה 15:30 באולם "גאולה" בבית העלמין ירקון, חברים ובני משפחה יישאו דברים ולאחר מכן יתקיים טקס קבורתה.

בהודעת משפחתה של שוש עטרי נכתב: "בצער רב תפס אותנו מותה הפתאומי של שוש עטרי. שוש נפטרה אמש בביתה אשר בשכונת בבלי בת"א, סיבת המוות שנקבעה הינה התקף לב (כשל לבבי). כל משפחתה הקרובה בהם אחיותיה ואחיה היו אמש בביתה. המשפחה והחברים הקרובים המומים מאד.

"לשוש הייתה בשנה האחרונה שנה נפלאה ופורחת, מצבה הבריאותי היה יציב והתקף הלב הוא הלם לכולנו. אנו מרכינים ראשנו בעצב כבד על מותה של אישה נהדרת ואישיות מדהימה אשר תרומתה לתרבות הישראלית ראויה להערצה", לשון ההודעה.

עטרי, בת 58, נמצאה אמש ללא רוח חיים על ידי אחיותיה גלי ויונה בדירתה. קצת אחרי השעה תשע בערב הוזעק צוות מד"א לבית ומצא את עטרי ללא דופק וללא נשימה. רופא נאלץ לקבוע את מותה וההודעה נמסרה לבני המשפחה ולחברים קרובים.

שוש עטרי היא בת למשפחה בת שבעה ילדים, בהם אחיותיה המפורסמות גלי ויונה. היא גדלה ברחובות בשכונת שעריים ובתיכון למדה בפנימיית הדסים. בשנות השבעים הצטרפה עטרי ל"קול ישראל", והפכה בשנות השמונים לאחת מכוכבות רשת ג', שם הגישה תכניות בעריכת טוני פיין, שהבולטת מביניהם היתה "חדש, חדיש ומחודש". בשנות השמונים הנחתה עטרי בטלוויזיה החינוכית את השעשועון הפופולרי לנוער "פיצוחים" ובסוף שנות התשעים הצטרפה לרדיו לב המדינה.