גואטה לאחר התפטרותו מהכנסת: "תודה למשפחתי המגוונת - משפחה היא ערך עליון"

גואטה, שאולץ להתפטר מש"ס בעקבות השתתפותו בחתונת אחיו הגאה, הודה בפוסט שפרסם למשפחתו והבטיח: "אמשיך לעסוק באותם 80 אחוזים מהנושאים שכולנו מסכימים עליהם, ולא ב-20 אחוזים מהנושאים המפלגים ומשסעים את העם"

לאחר סערת ההתפטרות מהכנסת בעקבות ביקורו בחתונה הגאה של אחיינו כתב היום (שלישי) חבר הכנסת מש"ס יגאל גואטה, שפרש היום מהכנסת, פוסט בפייסבוק בו הוא מסביר את מעשיו ומודה ל"משפחתו המורחבת והמגוונת".

 

"כבוד גדול היה לי לשרת את עם ישראל בכנסת ישראל. אין בליבי טענות כלפי אף אדם בעולם! אני אוהב כל אחד ואחת מאחינו בני ישראל. והריני מוחל וסולח לכל מי שהתכוון לפגוע בי, פשוט כי לא הצלחתם!. אמשיך לפעול לאחדות ולקירוב העם, שזהו הדבר הנחוץ ביותר לעם ישראל בעת הזו. כשאנחנו מאוחדים מי יכול עלינו!", פתח גואטה את הפוסט.

 

לכתבות נוספות בנושא:

לאחר סערת חתונת אחיינו: ח"כ גואטה התפטר רשמית מהכנסת

בתו של ח"כ גואטה: "גאה בו, הוא אדם שחי באור ולא בחושך"

 

 

"אמשיך לעסוק באותם 80% מהנושאים שכולנו מסכימים עליהם, אך משום מה איננו פועלים בהם די, ולצערי מפנים את כל האנרגיות לעסוק כל העת ב-20% מהנושאים עליהם אנו חלוקים - המפלגים ומשסעים את העם", ציין חבר הכנסת. "לסיום, תודה ענקית לבני משפחתי היקרים והאהובים לי מכל. לאחיי ואחיותיי היקרים, ומשפחתי המורחבת והמגוונת. אתם הסמל והדוגמה לאהבה, אחווה ואחדות. משפחה זה ערך עליון".

 

כזכור, בעקבות הביקורת הקשה בציבור החרדי ובתנועת ש"ס לאחר ראיון בגל"צ, שבו סיפר כי השתתף בחתונת אחיינו ההומוסקסואל, הודיע גואטה ליו"ר המפלגה ושר הפנים, אריה דרעי, על כוונתו לעזוב את תפקידו. לאחר שהתפטר, כתב גואטה לדרעי כי הוא "מודה לו על האמון שאיפשר את צירופו לסיעת ש"ס, מאמין בהנהגתו וימשיך לפעול למענו ולמען המפלגה ככל שיידרש".

 

השר דרעי ענה לו כי הוא מכבד את החלטתו, הביע את הערכתו אליו והודה לו על פעילותו ועל "הרוח החדשה והנמרצת שהכניס לסיעת ש"ס". עוד אמר השר כי עוד נכונו לח"כ תפקידים בתנועה וכי הוא "משוכנע כי כישוריו יבואו לידי ביטוי". לאחר הראיון הבהיר גואטה בחשבון הפייסבוק שלו את דבריו וכתב: "באותו ראיון הצהרתי מפורשות ואני מצהיר גם כעת, שזהו דבר באיסור חמור מן התורה והוא הדבר היחיד בעריות שהתורה כותבת עליו 'תועבה'".