נתניהו וביטן נגד "הליכודניקים החדשים": מתפקדים למפלגה יידרשו לעבור ועדות קבלה

אחרי שאתמול הליכוד הודיעה כי גרעה משורותיה אלפי מתפקדים שהתגלו כפקודים גם למפלגות אחרות, המפלגה מעלה הילוך במאבק בקבוצות הליברליות, ותתחיל מעתה לבחון את נאמנותם לערכי המפלגה באמצעות ראיונות

לאחר שמפלגת הליכוד הודיעה כי גרעה משורותיה אלפי מתפקדים שהתגלו כפקודים גם למפלגות אחרות, היום (רביעי) הוחלט כי תבחן נאמנותם של המתפקדים החדשים לערכי המפלגה, כחלק מהמאבק בקבוצת "הליכודניקים החדשים".

 

הנשק החדש של הליכוד נגד הקבוצות האלה הוא ועדות קבלה - מעתה והילך המפלגה תוכל לשלוח את כל המתפקדים החדשים לראיון מיוחד אצל ועדה פנימית, שתבדוק האם הם נאמנים לערכי הליכוד. את הרעיון הגה חבר הכנסת דוד ביטן, אך הוא כבר קיבל את אישורו וברכתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

 

>> כתבות נוספות בחדשות 10:

"אנחנו בהלם, ביקשנו הגנה על בית הכנסת": היהודים בווירג'יניה חוששים מהמהומות

יירוט בשמי הארץ: צפו בתרגיל ההגנה האווירית בצה"ל

לשכת העיתונות הממשלתית תשלול תעודה של כתב אל-ג'זירה: "הרחיק לכת באמירותיו"

 

 

מטרתם אינה להעביר את כל אלפי המצטרפים החדשים דרך ועדה, אלא שיהיה כלי שבמידת הצורך יוכלו להקשות על אלו החשודים בהסתננות למפלגה מהשמאל. עוד אופציה שעלתה היא לדרוש מאותם מתפקדים חשודים להביא ממליצים שיעידו שהם אכן מאמינים בערכי המפלגה.

 

השבוע פורסם באתר מעריב שהופסקה באתר המפלגה ההתפקדות, בהמשך יהיו עתירות פנימיות נגד אנשים שכבר בתוך המפלגה החשודים שאינם באמת "ליכודניקים".