מיכל סלומון על הרס בית המחבל: "את ביתם אפשר לבנות מחדש, את שלי החריבו לתמיד"

אלמנתו של אלעד סלומון הגיבה על הרס ביתו של עבד אל ג'ליל, שביצע את הפיגוע בחלמיש בה נרצחו שלושת בני משפחתה: "צריך עונש מוות כדי שהמחבלים האלה לא יזכו להקים מחדש בית"

"את הבית של המחבל אפשר לבנות מחדש, את הבית שלי החריבו לתמיד". כך הגיבה מיכל סלומון, להרס ביתו של המחבל אתמול בלילה (שלישי), שרצח את בני משפחתה יוסף, אלעד וחיה. "המחבלים צריכים להיענש בעונש מוות כדי שהם לא יזכו להקים מחדש בית", הוסיפה.


מיכל סלומון, שהצילה את חיי חמשת ילדיה כשהסתירה אותם בחדר במהלך הפיגוע, אמרה גם שכל עוד אין חוק עונש מוות למחבלים, יש להחמיר בצורה קיצונית את תנאי הכליאה שלהם: "צריך למנוע מהם כל דבר שאינו מינימום, כמו טלוויזיה או אפשרות ללמוד. הם רצחו והם צריכים להיענש. לא מגיע להם פנסיון על חשבוננו".

 

>> הפיגוע בחלמיש - כתבות נוספות:

מסתמן: כתב אישום נגד משפחת המחבל מחלמיש בגין אי מניעת פשע

"גילה אומץ לב ושיקול דעת": צל"ש ללוחם "עוקץ" שירה במחבל בחלמיש

"הוא המלאך השומר עלי": מיכל סלומון על החייל שיקבל צל"ש

אתמול בלילה, נכנסו כוחות צה"ל לכפר כובר שמצפון לרמאללה, שם התגורר עבד אל-ג'ליל שביצע את הפיגוע בחמליש, והרסו את ביתו. על פי דיווחים בסוכנות "ספא" הפלסטינית, במקום התפתחו עימותים בין כוחות צה"ל לצעירים פלסטינים.

 

בשבוע שעבר עצרו כוחות צה"ל את בני משפחת המחבל, בהם האב, האם, שני האחים ודודו. בחקירתם עלה כי הם ידעו לפני הפיגוע על כוונתו של אל-ג'ליל לבצע את זממו, אך לא דיווחו על כך לכוחות הביטחון הישראלים ולא לרשות הפלסטינית. אתמול הוגשה נגדם הצהרת תובע לפני כתב אישום, בגין אי מניעת פשע.