אונס בת ה-16 - אביו של הנאשם המרכזי: "פיתו את הבן שלי, היא אהבה אותו בטירוף"

התאהבות קיץ תמימה של הנערה בנער הקטן ממנה בשנה, הסתיימה בהגשת כתב אישום חמור במיוחד בו מגוללת מסכת ההתעללות המינית שהעביר אותה הנער ושלושה מחבריו. אביו של הנאשם המרכזי לחדשות 10: "הבן שלי יצא עם מישהי אחרת, המתלוננת אמרה במפורש - 'אני אקבור אותו'"

היום (חמישי) הוגש כתב אישום חמור במיוחד בו מגוללת מסכת ההתעללות המינית שהעביר נער ושלושה מחבריו בנערה בת 16. אביו של הנאשם המרכזי בריאיון לחדשות 10 טוען כי הנערה הייתה חברה של בנו.


תחילת הפרשה באמצע החודש שעבר, בת ה-16 הגיעה עם חברתה לחוף הים באזור השרון כדי לפגוש בנער שבו התאהבה. שם על פי כתב האישום הוא הכריח אותה ללכת לשירותים הציבוריים בחוף איתו ועם חבר נוסף. "הייתה אווירה טובה, ישבנו, אכלנו במסעדה, צחקנו. אני ראיתי שהכל היה בהסכמה. שום דבר לא היה בכוח", כך על פי חברם של הנאשמים שהיה עד לאירועים על חוף הים.

 

>> כתבות נוספות בחדשות 10:

המשטרה לבית המשפט: החשדות נגד נתניהו - שוחד, מרמה והפרת אמונים

אלפים במצעד הגאווה בירושלים; חשוד עוכב עם סכין בסמוך לאירוע

כפי שפורסם בחדשות 10: הפרקליטות תפסיק את הבדיקה נגד ציון קינן

 

"אני לא מוציא את הבן מכלל אפשרות שהוא היה בתוך המקרה, אני רק אומר בוודאות שאני יודע מקרוב שהבן שלי פיתו אותו, סחבו אותו לנושא, כי המאשימה הייתה בת בית, ואהבה אותו בטירוף. אני יודע שבגלל שהבן שלי יצא עם חברה אחרת, היא אמרה במפורש - אני אקבור אותו", כך טען אביו של הנאשם המרכזי.

 

גם שם לא הסתיים הניצול, בדרך חזרה מהים נסעו הנערים והנערה באוטובוס, שם ישבה המתלוננת, לדרישת הנאשמים, בין שניהם במושב האחורי. הם דרשו ממנה שתבצע בהם מעשה סדום וכשסירבה איימו עליה שיעיפו אותה. הם גרמו לה לבצע בהם את המעשה וביצעו בה מעשים מגונים.

 

"אח שלי בחיים לא היה עושה דבר כזה. זו סתם עלילת שווא, אבל בסוף הצדק ייצא לאור", כך על פי אחיו של אחד הנאשמים.

 

עוד אמר האב כי "הבן שלי הוא ילד טוב, קיבל ערכים וחינוך טובים מאוד. אני מקווה שמכל הפרשה הזו ייצא משהו טוב, כי אני חושב בוודאות שבני לא שייך בכלל לאשמות שמכוונות אליו".

 

כעבור שבוע שוב הותקפה הנערה מינית, שוב בחוף הים. הפעם אנסו אותה שניים מחבריו של הנער שבו התאהבה. אחד תוך כדי איומים שיפגע בה, והשני לאחר שהבטיח לה שישמור עליה מיתר החבורה. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרם של הנאשים עד סוף התהליכים.