גורמים במערכת אכיפת החוק: עדות אדלסון חיזקה את החשדות נגד נתניהו בתיק 2,000

עדותו של המיליארדר בפרשת נתניהו-מוזס הוגדרה בעייתית מבחינת רה"מ, אך לא ברור האם הוא יואשם בסעיף שוחד. כמו כן במשטרה בודקים האם נתניהו לקח את פאקר לקונגרס בתמורה להטבות שקיבל בפרשת המתנות. נתניהו: "אין פה שום דבר חדש"

ראש ממשלה בחקירה: המיליארדר שלדון אדלסון, המקורב לראש הממשלה בנימין נתניהו, העיד עדות שמוגדרת כבעייתית בתיק 2,000, אך לא ברור האם המשטרה תמליץ על סעיף השוחד בתיק זה.

 

גורמים במערכת אכיפת החוק אמרו כי עדות אדלסון חיזקה את החשדות נגד נתניהו בפרשת נוני מוזס ופגישותיו עם ראש הממשלה במטרה לחסום את "ישראל היום" בתמורה לידיעות חיובית על ראש הממשלה ב"ידיעות אחרונות".

 

לכתבות נוספות בחדשות 10:

טראמפ: "הסבלנות לקוריאה הצפונית תמה, אין להם כבוד לחיי אדם"

החל מראשון: סיפור עלייתם ונפילתם של הטייקונים הגדולים בישראל

הסוכנות היהודית על דחיית חוק הגיור: "מקווים להשיג פתרון שיחזק את אחדות העם היהודי"

 

בפרשת המתנות, המכונה תיק 1,000, המשטרה מנסה לבדוק אם הייתה תמורה של שוחד כאשר המיליארדר ג'יימס פאקר נסע עם נתניהו לקונגרס האמריקאי ב-2016. הבדיקה היא האם נתניהו הביא אותו כצ'ופר לאור המתנות שהוא קיבל ממנו.

 

מה שברור הוא כי המשטרה תמליץ בחודשים הקרובים להגיש כתב אישום נגד נתניהו וכי בתיק 1,000 יש בעיה לראש הממשלה.

 

תגובת ראש הממשלה: "אין פה שום דבר חדש. הרי כבר לפני חצי שנה כשהחקירה הייתה בחיתוליה, המשטרה הדליפה שוב ושוב שהיא תמליץ להעמיד לדין את ראש הממשלה. אז איזה ערך יש להמלצה? ולמה זה לוקח כל כך הרבה זמן? לא בכדי אמר אתמול רודי ג'וליאני, התובע האגדי של מדינת ניו יורק,  כי זה נראה כמו רדיפה פוליטית. אנו חוזרים ואומרים: לא יהיה כלום כי לא היה כלום".