יו"ר בזק: "מאמין בלב שלם שהטענות המיוחסות לי יופרכו במלואן"

לאחר שהורחק ל-30 ימים ממשרדי החברה ונאסר עליו ליצור קשר עם העובדים, טען אלוביץ' כי הוא חף מפשע. "מחובתי לעשות הכול על מנת לשמור על ההישגים של בזק", הוסיף

יו"ר בזק שאול אלוביץ' הורחק היום (רביעי) למשך 30 ימים ממשרדי החברה וחברת יס, זאת בהתאם להסכמות שהושגו מול הרשות לניירות ערך.

בתוך כך, נאסר על אלוביץ' ליצור קשר עם עובדי החברות והוא יעסוק בפעילות השוטפת של בזק באמצעות המנכ"לים של החברה או באמצעות ממלא מקומו דוד גרנות. בנוסף, נאסר על אלוביץ' לעסוק בפעילות השוטפת של יס, כמו גם ליצור קשר עם מנכ"ל החברה.

>> לכתבות נוספות בחדשות 10

משבר הדסה - אופטימיות בקרב ההורים: "יש מישהו שמקשיב"

תיעוד מהקרבות נגד דאע"ש: לוחמת כורדית כמעט נפגעת בראשה

עובדת בבז"ן טוענת: בכיר בחברה ניצל אותי מינית


"מתוך אחריות ומחויבות גדולה לעובדי בזק, לקוחותיה, משקיעיה ובעלי העניין בה, ביקשתי מהדירקטוריון למנות את דוד גרנות, המכהן בו כדירקטור בלתי תלוי, כממלא מקום זמני ליו"ר החברה", אמר אלוביץ' בתגובה לפרשה.

בהמשך דבריו התייחס לעתידה של החברה. "עוד הוסיף אלוביץ' ש"על מנת למנוע כל אפשרות לפגיעה בעסקיה של הקבוצה, אשמור על הרצף הניהולי בה באמצעות עבודה שוטפת מול מנכ"לי קבוצת בזק, למעט אלה של יס", אמר, "יחד עם קבוצת מנהלים מהמובחרים במשק הובלנו את הקבוצה להישגים חסרי תקדים אשר השיאו תשואות של עשרות אחוזים לכלל בעלי מניותיה, על פי כל פרמטר מקצועי ואובייקטיבי".

לסיום טען אלוביץ' שהוא חף מפשע: "אני סבור שמחובתי לעשות הכול על מנת לשמור על הישגי החברה ולמנוע כל פגיעה מיותרת בקבוצה מצוינת זו. קבוצה שהיא בעלת משקל במשק הישראלי ונכס חשוב המשיא תשואה עבור הפנסיות והחסכונות של חלקים נרחבים בציבור. אני מאמין בלב שלם שהטענות המיוחסות לי יופרכו במלואן".