מואשם בשורת מעשים מגונים בנסיבות אינוס. שמאי, ללא קרדיט

המורה הפדופיל - הורי הילדות: המנהלת ידעה ולא עשתה דבר

הורי התלמידות שהתלוננו על מעשים מגונים שביצע לכאורה המורה שאול שמאי מאשימים כי מנהלת בית הספר ידעה על הדברים אך לא נקטה בצעדים: "מדובר במחדל שזועק לשמים". פרקליטה של המנהלת: "היא לא ראתה שום התנהגות חריגה"

הוריהם של הילדות שנפגעו לכאורה ממעשיו של המורה שאול שמאי מאשימים את מנהלת בית הספר בכך שידעה על הנעשה, אך לא עשתה דבר על מנת למנוע זאת.

 

"אנו חשים שהמנהלת עסוקה בעיקר בשיקום תדמיתי של עצמה ולא של הילדות - כפי שהיה מצופה ונדרש ממנה", כותבים ההורים, "ועוד יותר נדהמים כיצד ממשיכים המנהלת והצוות לטעון כי לא ראו או ידעו דבר. מדובר במחדל שזועק לשמים! אנו דורשים התערבות דחופה של משרד החינוך ובדיקה מיידית לגבי אופן התנהלות צוות בית הספר וחוסר האמינות שהוא מפגין גם כעת לאחר התפוצצות הפרשה".

 

כתבות נוספות בנושא >>

עו"ד המורה הפדופיל: "חשוב לגעת בילדים וללטף אותם"

הוארך מעצרו של המורה הפדופיל: "התגלה כעבריין מתוחכם שהסתיר את הרשעתו"

פרשת המורה הפדופיל - עדות המנהלת: "קיבלתי מכתבי המלצה על המורה מבתי ספר"

 

עו"ד רוני אלוני, המצייגת כמה מהורי הילדים, הוסיפה: "יש כאן עננה מאוד גדולה של חשש למחדל, לרשלנות מקצועית ולא ייתכן שהיא תמשיך להיות שם".

 

מנהלת בית הספר, שבו לכאורה התרחשו המקרים, מכחישה שידעה על האופי המיני של מעשיו. אומר עורך דינה, גיל דחוח: "המנהלת הבהירה בצורה מאוד ברורה בחקירה שהיא לא ראתה שום התנהגות חריגה שלו או קרבה חריגה, וגם לא פנו אליה".

 

שאול שמאי, המורה הנאשם בסדרת עבירות מין פדופיליות הובא היום (חמישי) לדיון בהארכת מעצרו. כתב האישום שהגישה נגדו היום פרקליטות מחוז תל אביב מגולל שורת מעשים מגונים בנסיבות אינוס בארבעת תלמידות כיתה ב', ובילדה בת 13 שלה נתן שיעור פרטי במתמטיקה.