עדות מההפצצה המיוחסת לצבא האמריקני, טוויטר

תיעוד: דאע"ש חושף - כך נראתה הפצצת הזרחן בסוריה המיוחסת לארה"ב

סוכנות הידיעות של "המדינה האסלאמית" פרסמה סרטון בו נראית ההפצצה בא-רקה, שלטענת ארגון הטרור ביצע הצבא האמריקני. במקביל, דווח היום על עשרות אזרחים שנהרגו בהפגזות ארטילריות של כוחות כורדים ושל הקואליציה הבינ"ל. הכורדים ממשיכים להתקדם ולכבוש שטחים במזרח העיר

סוכנות הידיעות "אעמאק", השייכת לדאע"ש, פרסמה היום (שני) תיעוד של הפצצות הקואליציה במזרח א-רקה, בהן הפצצת הזרחן שמיוחסת על ידי הארגון לצבא ארצות הברית. ההפצצות מהוות חלק מהמערכה לכיבוש העיר, ממעוזי דאע"ש בסוריה.


במקביל דיווחו היום כלי תקשורת ערביים על עשרות אזרחים שנהרגו מהפגזות ארטילריות של הכוחות הכורדים ומתקיפות אוויריות של הקואליציה המערבית - כולן באזור א-רקה. לפי הדיווחים, הכוחות הכורדים ממשיכים להתקדם וכבשו היום עוד מספר נקודות בשכונת א סינאעה במזרח א-רקה.

 

כתבות נוספות: איום דאע"ש >>

דיווח: דאע"ש שרף למוות 19 יזידיות לאחר שסירבו לקיים עם פעילי הארגון יחסי מין

איראן: "עצרנו 7 חשודים במעורבות בפיגועים בטהראן"

תיעוד מיוחד ממוסול: הקרבות נגד דאע"ש נמשכים - וסבלם של האזרחים גובר

 

לפי הדיווח שפורסם מוקדם יותר היום ב"טלגרף" הבריטי, הכוחות האמריקנים בסוריה מואשמים בהפלת זרחן לבן על מחוזות במזרח א-רקה, במהלך המאבק לשחרר את העיר מידי דאע"ש.


קטעי וידאו שפורסמו על ידי עמאק, סוכנות הידיעות המנוהלת על ידי המדינה האסלאמית בעיראק, מראים לכאורה את החומר הקטלני הנופל על בירת דאע"ש בסוריה בשתי הזדמנויות נפרדות. "ראקה צוחקת בשקט", קבוצה המתנגדת לדאע"ש, שיחררה גם תמונות דומות לרשתות החברתיות.