בזמן טיפול בכלא: האנס בני סלע ביצע מעשה מגונה ברופאה

סלע, שנידון ל-35 שנות מאסר על סדרת מעשי אונס ועבירות מין, נידון לשישה חודשים נוספים מאחורי סורג ובריח לאחר שחשף את איבר מינו בזמן שעבר טיפול שיניים בכלא

 

 

האנס בני סלע, שהורשע בשנת 2000 ל-35 שנות מאסר בגין סדרה של מעשי אונס ועבירות מין, הורשע היום (ראשון) שוב, לאחר אירוע שבו חשף את איבר מינו בפני רופאת השיניים של הכלא בזמן טיפול.

 

לפי כתב האישום, ב-23 ביוני 2014 הובא סלע לקבלת טיפול, ובסופו הוא פנה לרופאה וביקש ממנה להקשיב לו כיוון שהוא סובל. היא הסתובבה אליו, והבחינה כי הוא הוציא את איבר מינו דרך חור במכנסיו. סלע טען כי האירוע קרה בשוגג, אך השופט דחה את הטענה וגזר עליו שישה חודשי מאסר נוספים.

 

לסלע מיוחסים פשעים החל מ-1987, בהם ביצוע מעשים מגונים בצעירות בנתניה ותקיפה מינית של קרובת משפחתו. הוא ביצע את עבירותיו באזור המרכז במשך שנים רבות, עד שנתפס ב-1999. הוא הורשע בסופו של דבר בגין 14 עבירות מין של אונס וביצוע מעשי סדום, ב-13 נשים.

 

>> כתבות נוספות בחדשות 10:

חמאס: המהנדס שחוסל בתוניסיה ייצר עבורנו 30 מזל"טים

"לא אהיה הגברת הראשונה": מי הוא בן זוגה הפוליטיקאי של מארין לה פן?

תיעוד: מטוס מבצע נחיתת חירום לאחר שאיבד גלגל


בשנת 2006 נמלט סלע מהמשטרה בזמן שהובא לדיון בבית המשפט בתל אביב. כוחות אכיפת החוק חיפשו אחריו במשך כשלושה שבועות עד שנתפס בשנית. בעקבות בריחתו נגזרו עליו ארבע שנות מאסר נוספות.