"אינטימי" עם חסן נסראללה: מזכ"ל חיזבאללה הנרדף בראיון לטלוויזיה האיראנית

נסראללה סיפר שאינו מתחבא בבונקר כמו שנהוג לחשוב, אבל גם לא מחזיק טלפון סלולרי ואין לו גישה לאינטרנט. הוא הרחיב על "הלחץ" בעבודה שבגללו אינו עוסק בספורט, וגם על הקושי בפגישות עם משפחתו. 11 שנים אחרי המלחמה בלבנון – המנהיג עדיין טרוד ונרדף

מזכ"ל ארגון הטרור חיזבאללה הפועל מלבנון, חסן נסראללה, העניק היום (שישי) ראיון "אינטימי" לערוץ טלוויזיה איראני. ההופעה הנדירה נועדה לטפח את הפופולריות של המנהיג, אבל הוא בעיקר דיבר על הקשיים שבחיים במחבוא.

 

נסראללה טען שאינו "מתחבא בבונקר" כמו שנוהגים לחשוב בישראל, אך הודה שאינו יכול להחזיק טלפון סלולרי או לגלוש ברשת האינטרנט - מסיבות ברורות. עם זאת הוא סיפר שאינו מחמיץ את החדשות בעולם ואף בישראל. הוא דיבר על הקושי לכנס את משפחתו לארוחות משפחתיות, וגם התגאה בבנו שמחזיק בתפקיד בארגון.

 

>> לכתבות נוספות בחדשות 10:

במשטרה מעריכים - ההאקר הישראלי פעל מתוך זעם כי לא גויס לצה"ל

מחאה באושוויץ: צעירים התפשטו וכבלו עצמם מתחת לשלט "העבודה משחררת"

בריטניה בהצהרה: על מועצת זכויות האדם של האו"ם לשנות גישתה לישראל

 

הוא הרחיב על הקושי להתאמן בספורט. "בשל הלחץ בעבודה בחודשים האחרונים, אני כבר לא עושה ספורט למרבה הצער, אולם אני אחזור לכך אינשאללה", אמר נסראללה. "בעבר אהבתי ממש כדורגל, אבל אני לא יכול כמובן לשחק זה כבר שנים, הספורט היחידי שאני יכול לעשות הוא ללכת על הליכון ולא באזורים פתוחים", הוסיף והסגיר כי הוא אכן מתחבא בפועל.

 

המזכ"ל הצליח גם להתלוצץ עם המראיין שסיפר כי הכריחו אותו להחליף ארבע מכוניות על מנת לפגוש את מנהיג חיזבאללה. "עשו איתך חסד", ענה נסראללה, "בדרך כלל זה חמש או שש החלפות". הראיון חשף כי 11 שנים אחרי מלחמת לבנון השנייה, נסראללה הוא עדיין אדם נרדף שעומד מאחורי הכוונת של המוסד הישראלי.