צימר בר השגה: בעלי הצימרים מבקשים להוכיח - אנו יכולים לארח גם בזול

לאחר הכתבה ב"ברקוד" בשבוע שעבר בה הסבירו בעלי צימרים מדוע סופ"ש עולה מאות שקלים, פנו בעלים אחרים שניסו להוכיח כיצד אפשר להציע נופש זול ומשתלם בתחומי ישראל. "לא חייבים אלפי שקלים, אפשר גם במחיר סביר של 400 שקלים לתת הכל מהלב"

בשבוע שעבר שודרה בחדשות 10 כתבה בה הוסבר מדוע הישראלים נוטשים את הצימרים לטובת חופשות בחו"ל.  מהכתבה עלה כי הענף, בו פועלים אלפי צימרים, על סף קריסה כללית וכי מרבית הישראלים הצהירו שלא היו בצימרים בשנים האחרונות וזאת בשל המחירים הגבוהים של החופשה.

 

בעקבות הכתבה התקבלו שיחות רבות מבעלי צימרים, בעיקר באזור הצפון, שניסו להוכיח כי ניתן להציע חופשה בישראל במחיר שפוי. "היה לי חשוב לומר שאפשר לעשות את זה גם אחרת. לא חייבים אלפי שקלים, אפשר גם במחיר סביר של 400 שקלים לתת הכל מהלב", מספרת הילה אזולאי, לה יש תשעה צימרים ביבניאל.

 

לכתבות נוספות ב"ברקוד":

עובדים לשעבר בחברה למימוש זכויות רפואיות מסבירים איך עבדה השיטה

מותה של הנסיכה: תיעוד מבפנים של המלון האילתי המפואר שנסגר

הפערים העצומים במחירי בגדי ונעלי הספורט בארץ ובחו"ל

 

"הורדתי שירותים. פעם הייתי לוקח עם ארוחת בוקר. עכשיו מי שרוצה, יש קבלן חיצוני שנותן. זה יותר נכון, תנו מחיר בייסיק - הלקוח רוצה ג'קוזי או סאונה שיוסיף כסף. לא כל האנשים רוצים את כל המוצרים", אומר בועז מועלם בעל צימר במושב ארבל ליד הכנרת.

 

יחד עם זאת יש לבעלי הצימרים תלונות לא מעטות על התיירים הישראלים. "התיירים הרבה יותר קלים. יותר נקיים, הישראלים זה במבה ושקיות בכל מקום כי הם חושבים שהכל מגיע להם במחיר", אומרת איוון אף היא בעלת צימר בארבל.