רצח תהילה נגר - תיעוד מיוחד: מהאיסוף בגינוסר ועד הזירה במגדל

חוקרי המשטרה ליקטו כל מצלמת אבטחה אפשרית והצליחו לשחזר במדויק את היום האחרון בחייה של תהילה. היום התברר גם כי יתכן רושרוש, הואשם ברצח, ישוחרר למעצר בית. אביה של תהילה מתח ביקורת על התנהלות ביהמ"ש בראיון מיוחד לחדשות 10. הוא טען ששיחרור הנאשם לאחר שתהילה התלוננה על אלימות מצידו, איפשר את ביצוע הרצח

  • פורסם ב:
  • 03/03/2017 19:44
  • |
  • עודכן ב:
  • 03/03/2017 23:47
  • |
  • כתבים:
  • אלי לוי

לפני כחודשיים וחצי נמצאה גופתה של הילה נגר סמוך למושבה מגדל. ראיד רושרוש, בן זוגה, נעצר מיד לאחר מכן, זמן לא רב אחר כך הודיעה המשטרה כי הרצח פוענח וכתב אישום יוגש נגדו. כעת נחשפו התיעודים ממצלמות האבטחה שקושרים לכאורה את הנאשם לרצח, וחושפים את הערב האחרון בחייה של תהילה.

 

בסביבות השעה 19:30 יצא רושרוש ביחד עם אחיו, רוני, מהכפר מע'אר בג'יפ שבו נמצאו בסופו של דבר כתמי דם של תהילה. הם תועדו נכנסים לקיבוץ גינוסר ואוספים משם את תהילה. השלושה המשיכו לטבריה, שם עצרו בפיצוציה ורכשו קרח ומשקאות, בהם בקבוק וודקה. רוני, האח, נשאר בפיצוציה והשניים המשיכו בנסיעה.

 

>> לכתבות נוספות בנושא:

תהילה נרצחה לאחר מערכת יחסים אלימה: "ראינו את הסימנים על גופה"

אחיותיה של תהילה נגר על הנאשם ברצח: "מפלצת כזו לא ראויה לשום הנחות"

קרוב משפחתה של תהילה בדיון בביהמ"ש: "שיסבול כמו שהילדה המסכנה סבלה"

 

התחנה הבאה בדרכם של בני הזוג הייתה מלון "אביב" בטבריה, שם הם עצרו למשך כשעה. משם הם המשיכו למסעדת "ביג בן" בעיר, חלפו בתוכה ויצאו מהצד השני, בדרכם להוציא כסף מהכספומט. בתיעוד מצלמות האבטחה של הבנק ניתן לראות שתהילה לבושה בג׳קט שבו נצאה גופתה. התחנה האחרונה שבה עברו השניים בעיר היא חנות לציוד סלולרי, שם אספה תהילה כרטיס סים שקנתה.

 

המצלמות תיעדו את הגי'פ של רושרוש בכניסה למושבה מגדל בסביבות 22:30, לא ברור האם תהילה נרצחה כבר קודם, מה שבטוח הוא שהתקיפה החלה בתוך הרכב. על פי כתב האישום, התקף הרוע של ריאד המשיך גם מחוץ לרכב. קשה להבחין בפרטים בצילום מרחוק, נראית רק תנועה מחוץ לרכב ואת רושרוש יוצא מאחורי השיח שבו תימצא גופתה של תהילה בבוקר שלאחר מכן.

 

בערך בשעה אחת לפנות בוקר, רושרוש הדליק את אורות הרכב ויצא מהחניה במגדל לכיוון ביתו שבמר'אר, כאשר גם הגעתו לכפר מתועדת. השוטרים שמצאו את האבן ששימשה על פי כתב האישום לרצח התקשו להאמין למה שראו בזירת הרצח בבוקר שלמחרת.


עורכי הדין תמי אולמן שמואל ברזני ושאדי סרוג׳י, המייצגים את רושרוש, מכחישים בשמו בצורה גורפת את המיוחס לו בכתב האישום ואומרים כי מהרגע הראשון רושרוש הכחיש בתוקף את טענת המשטרה כי הוא רצח את תהילה ז״ל, השלושה מבטיחים כי הצדק יוכח בבית המשפט. לתהילה זה כבר לא יעזור, מערכת היחסים האלימה, היא שככל הנראה הובילה לפשע הנתעב.

 

מכחישים בשמו של רושרוש. עורכי הדין שאדי סרוג׳י ותמי אולמן (ארכיון)
 

מכחישים בשמו של רושרוש. עורכי הדין שאדי סרוג׳י ותמי אולמן (ארכיון)(ללא קרדיט)

כחודשיים לפני אותו לילה שחור היכה רושרוש את תהילה, ולא בפעם הראשונה. הוריה שכנעו אותה אז להתלונן במשטרה. תהילה סיפרה במשטרה איך פחדה ממנו ולא העזה לספר למשפחתה על המכות. ראיד נעצר אז לכמה ימים ושוחרר, כאשר השופט הרחיק אותו מתהילה לחמישה עשר ימים. בתום ההרחקה הוא פגש אותה ורצח אותה, לכאורה.

 

אביה של תהילה, יגאל נגר, מתח ביקורת התנהלות בית המשפט בראיון מיוחד ל"שישי עם איילה חסון" בחדשות 10. האב טען שכאשר ביהמ"ששחרר את הנאשם לאחר שבתו התלוננה על אלימות מצידו, הוא בעצם איפשר את ביצוע הרצח.

 

היום התגלה גם שישנה אפשרות שרושרוש, המואשם ברצח, ישוחרר למעצר בית. זאת לאחר שבית המשפט המחוזי בנצרת קיבל את בקשת עורכי דינו לבחון חלופות מעצר. בפרקליטות מחוז צפון הבהירו כי יתנגדו למהלך שכזה בנחרצות.

 

עו
 

עו"ד שמואל ברזני, מייצג את רושרוש, המואשם ברצח(חדשות 10)