אם התינוק שבן זוגה זוכה מהאונס שלו בראיון: "מאחלת שאלוהים ישלם לו על מה שעשה"

א' לא הייתה מוכנה לזה. בחודש שעבר זוכה במפתיע בביהמ"ש העליון ניסים חדאד, בן זוגה לשעבר, מאונס תינוקה, אך היא עדיין משוכנעת באונס. בראיון ראשון ל"שישי" היא אומרת: "הראיות פה כל כך חזקות בתיק, מי עשה את זה לבן שלי?"

למרות הזיכוי - א' מתעקשת שתינוקה נאנס. בחודש שעבר זיכה במפתיע בית המשפט העליון את ניסים חדאד מאונס הפעוט בן השנה וחצי של בת זוגו לשעבר, זאת אחרי שכבר ישב ארבע שנים בכלא. בראיון ראשון ל"שישי" מותחת א', האם, ביקורת קשה על ההליך שבסופו זיכו שופטי בית המשפט את בן זוגה לשעבר, ומתעקשת כי הוא ביצע את המעשים.


"אני לא מאמינה במערכת המשפט", אמרה, "אני לא מאמינה איך השופטים ג'ובראן ומזוז הוציאו אותו זכאי מחמת הספק. על מה? הראיות פה כל כך חזקות בתיק, מי עשה את זה לבן שלי? איך זה קרה לו? הם (השופטים) לא נתנו שום תרחיש חילופי אחר למה שהיה יכול להיות".

 

>> לכתבות נוספות בנושא:

אחותו של ניסים חדאד: "אנחנו כל כך מאושרים. הצדק יצא לאור"

תושב ת"א אנס את בנה בן השנה וחצי של זוגתו

המשפט נפתח - הנאשם באונס התינוק מכחיש


 

כזכור רק השופט יצחק עמית החליט בדעת מיעוט שלא לזכות את חדאד, אך דעתו כידוע לא התקבלה. "רק השופט עמית אמר את התרחיש. הוא אמר, אתם לא מאמינים שזה התרחיש הזה? תנו תרחיש חלופי אחר. מה קרה לבן שלי? מה קרה לילד שלי? איך זה קרה לו? לא היה להם תשובה לזה", טוענת א'.


היא גם מודה שלא האמינה שחדאד אכן יזוכה. "חשבתי שהוא ישב את ה-17 שנה שלו", היא אומרת, "אני לא מבינה את זה, אני המומה מזה. אני מאוד מקווה שכל החיים שלי אני לא אתקל בו, ואני מאחלת לו שאלוהים ישלם לו על מה שהוא עשה לבן שלי".

 

ניסים חדאד מסר בתגובה: "בית המשפט העליון זיכה אותי מהעבירות שיוחסו לי, והורה על שחרורי המיידי לאחר שישבתי ארבע שנים וחצי בכלא על לא עוול בכפי. הכרעת הדין המרשיעה ניתנה לי על ידי ביהמ"ש המחוזי חרף מחדלי החקירה שפגעו בהגנתי והביאו לעיוות דין חמור. אני הקרבן בפרשה הזאת, חיי נהרסו. את מה שאיבדתי לא אקבל בחזרה".

 

עורך הדין יורם שפטל, פרקליטו של חדאד, מסר בתגובה: "אם התינוק העלילה באופן ציני עלילת דם מבישה ומחפירה נגד חדאד ששני יסודותיה הופרכו בראיות חפציות. מדובר בעלילת דם שפלה שקרית ובזויה, ואם התינוק תשלם על כך ממון רב".