תקף בצורה קשה את התנהלות התביעה והממשלה. צ'רלי אזריה, חדשות 10

סערה במשפט החייל אלאור אזריה: אביו - "תופרים לו תיק, מישהו מושך בחוטים"

צ'רלי אזריה תקף בצורה קשה את התנהלות התביעה והמדינה במהלך ההפסקה במשפט בנו, שירה למוות במחבל בחברון. "אני לא מרגיש שזה משפט צדק, בשביל זה שלחתי את הבן שלי לצבא?", אמר האב הנרגש מחוץ לאולם ביהמ"ש. התובע לשופטים: "בזמן ההפסקה עברנו מתקפה איומה, בגדר הסתה של ממש"

סערה במהלך משפט החייל אלאור אזריה, שירה למוות במחבל בחברון. בהפסקת הדיון שנערך היום (שלישי) בבית הדין הצבאי ביפו תקף צ'רלי אזריה, אב החייל, בצורה קשה את התנהלות התביעה והמדינה סביב פרשת הירי.

 

כפי שכבר טען בעבר, אמר האב כי ישנם גורמים חיצוניים בעלי כוח המתערבים בהליך המשפטי של בנו וקרא להפסיק זאת. "זה לתפור תיק, רואים את זה, לא צריך להיות חוקר במשטרת ישראל 33 שנה בשביל לדעת שתופרים תיק לילד, רוצים להכניס אותו לבית סוהר", אמר האב.

 

"לאיפה הגענו? בשביל זה שלחתי את הבן שלי? בשביל זה שירתתי את המדינה 33 שנה וסיכנתי את חיי? הם יודעים מה זה חברון?", המשיך אזריה, "אני רק מבקש שיהיה משפט צדק, זה מה שאני מבקש. רק משפט צדק. כל השקרים ייצאו החוצה".


כתבות נוספות בנושא:

>> המ"פ של אזריה העיד: "אלאור אמר לי 'המחבל הזה היה חי והוא צריך למות'"

>> תיעוד בלעדי: הסכין שליד גופת המחבל מחברון הוזזה פעמיים

 

האב המשיך לטעון להתערבות חיצונית במשפט: "אני לא מרגיש שזה משפט צדק, תקראו את הפרוטוקולים, אני לא צריך לדבר. מישהו מושך בחוטים כי הטובים היו מזמן צריכים לרדת מהעץ".

 

"יום ולילה הילדים האלה אני שומע אותם, הם מדברים איתי, חיילים, פחד, הם לא ישנים בלילות, חושבים שידקרו אותם. בשביל זה שלחתי את הבן שלי להיות לקרבי? איפה ראש הממשלה? איפה כל המערכת הזאת?".

 

בעקבות ההשתלחות של האב באנשי התביעה, עם חזרת הצדדים לדיון אמר התובע לשופטים: "בזמן ההפסקה עברנו מתקפה איומה בגדר הסתה של ממש. דברים שהוטחו כביכול לחלל האוויר, כביכול לציבור ולתקשורת".

 

עוד הוסיף התובע: "הדברים היו מעבר לכל גבול סביר, כולל הטחה, דברים אישיים על ידי אביו של הנאשם ואחד מבני משפחתו. אנחנו מבקשים מבית הדין לגנות את הדברים". בתגובה אמרה השופטת כי במידת הצורך גורם זה או אחר יורחק מהאולם ומשטח בית הדין - גם אם מדובר באביו של הנאשם.