הישראלית פונתה במצב קל לביה"ח בילינסון. זירת הפיגוע בראש העין, ללא קרדיט

פיגוע דקירה בראש העין, אישה כבת 30 נפצעה קל

מחבלת דקרה ופצעה אישה בידה ברחוב המלאכה שבראש העין. הישראלית טופלה על ידי צוות מגן דוד אדום ופונתה לבית החולים בילינסון במצב קל. המפגעת, תושבת הנגב, נעצרה על ידי מאבטח ששהה באזור התעשייה. בתוך הידיעה: תיעוד פיגוע הדקירה וניסיונות האזרחים לתפוס את המחבלת

 

 

לאחר עשרה ימים של שקט יחסי, פיגוע דקירה אירע היום (ראשון) באזור התעשייה בראש העין. מחבלת דקרה אישה ישראלית כבת 30 ופצעה אותה בידה ברחוב המלאכה שבעיר.

 

הישראלית, תושבת כפר סבא, טופלה על ידי צוות מגן דוד אדום ופונתה לבית החולים במצב קל. המחבלת, ערביה ישראלית בת 23 מאזור הנגב, נעצרה על ידי מאבטח ששהה באזור התעשייה. בחיפוש שנערך ברשות המפגעת נמצאו שני סכינים. היא הועברה לידי מערכת הביטחון להמשך חקירה.

 

בתיעוד מאחת ממצלמות האבטחה שבאזור הפיגוע ניתן לראות את המחבלת תוקפת את הישראלית, ומיד לאחר מכן אזרחים מנסים ללכוד אותה כשהיא רצה ומניפה את הסכין, עד שכאמור היא נעצרה על ידי המאבטח.

 

תיעוד: רגעי ההשתלטות על המחבלת בראש העין


מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי מאבטח בבניין משרדים סמוך שמע צעקות מכיוון הכביש, וזיהה אישה אוחזת בסכין צורחת ומנסה לדקור אישה אחרת. המאבטח רץ לכיוון הדוקרת, שלף את אקדחו והצמיד אותו לראשה. בסיוע שני אזרחים שהיו במקום הוא ריתק אותה לקרקע והוציא את הסכין מידה, כמו כן הוא מצא סכין נוספת שהייתה על גופה.

 

פיגוע זה מגיע לאחר שבוע וחצי ללא אירועים ביטחוניים בולטיים, מאז פיגוע הדקירה שאירע בחברון, שהוביל לסערת ירי חייל חטיבת כפיר במחבל, שכבר נורה קודם לכן על ידי כוחות הביטחון והיה שרוע על הקרקע.

 

"רק רצתה לדקור". המחבלת לאחר ההשתלטות
 

"רק רצתה לדקור". המחבלת לאחר ההשתלטות(ללא קרדיט)