משלם ביוקר: ההפסדים הכבדים שנגרמו לרמי לוי מהחקירה נגדו

הסטטוס שפירסם עובד לשעבר בחברת רמי לוי, הוביל את בעל החברה רמי לוי לחדר החקירות יחד עם חתנו. בשעות הבוקר של אתמול דיווחה החברה לבורסה לניירות ערך על החקירה, והפרשה הזאת כבר מתחילה להסב נזק כלכלי לחברה ולמותג

למרות שמדובר בחקירה המתנהלת נגד בכירי חברת התקשורת של רמי לוי, "רמי לוי תקשורת", ולא ברשת השיווק שלו, בכל זאת המותג כולו מושפע.

 

מניית החברה ירדה אתמול בכשלושה אחוזים וחצי, שעל הנייר הם אובדן של יותר משמונים מיליון שקלים. רמי לוי מחזיק ב-48 אחוזים מהחברה ולכן הוא אישית הפסיד היום מחצית מהסכום הזה, שוב על הנייר כמובן.

 

רמי לוי הוא אדם שמורגל בתקשורת, שתמיד מסכים להתראיין ודיבר רבות על פרשת "אלקי" (העובד שכתב את הסטטוס שבגינו רמי לוי בעצמו התלונן במשטרה על סחיטה והונאה). אתמול הוא דווקא שתק, אחרי שיום קודם הוא נלקח מביתו בשש בבוקר לחקירה שנמשכה עד שעות הערב המאוחרות.

 

החשד כפי שחברת רמי לוי דיווחה בעצמה לבורסה הוא "שימוש לכאורה שלא כדין במערכת מניעת הונאות בחברת התקשורת רמי לוי", או בעברית פשוטה - שימוש אסור לכאורה במערכות הטכנולוגיות של החברה ככל הנראה לצורכי מעקב.

 

המשטרה והרשות למשפט ולטכנולוגיה במשרד המשפטים פתחו בחקירה אחרי שקראו את הפוסט של אלקי העובד שם פירט על העבירות האלה לכאורה. רמי לוי נחקר אבל לא נעצר, ולבורסה דווח שהוא שיתף פעולה ומסר את כל החומר הנדרש.

 

עורך דינו של רמי לוי מסר בתגובה: "הייתי אומר שההר יוליד עכבר, אבל כאן אפילו אין הר".