ח"כ אורן חזן במהלך דיון במליאה ממנו הורחק. הטיח בהרצוג: "אתה שתקת", מתוך ערוץ הכנסת

אורן חזן התנצל בפני קארין אלהרר: "לא הייתה לי כוונה לפגוע"

חבר הכנסת התנצל במליאה בפני אלהרר לאחר הציע לה להעזר בעיסאווי פריג' כדי להצביע במליאה. "במקרה שבו יש מישהו שחושב שהייתה לי איזו שהיא כוונה לפגוע באיזה שהיא דרך בציבור בכלל ובציבור בעלי מוגבלויות בפרט, לא היה ולא נברא ולא יהיה"

חבר הכנסת, אורן חזן (הליכוד), מעוניין לשים את התקרית עם חברת הכנסת קארין אלהרר (יש עתיד) מאחוריו. חזן ביקש היום (רביעי) למסור בפני מליאת הכנסת הודעה אישית והוא התנצל בפני אלהרר.

 

נתניהו שוחח עם ח"כ חזן: "רואה בחומרה את הדברים המיוחסים לך"

 

ח"כ גילאון לוועדת האתיקה: הטילי סנקציות על ח"כ אורן חזן

 

"ב48 השעות האחרונות יש הרבה רעש והמולה שנולדה מזה שביקשתי לחקור את ההצבעה הכפולה על התקציב וזה גלש למחוזות אחרים", אמר חזן, "לא הייתה לי ואין לי טענה כלפי חברת הכנסת קארין אלהרר. אם באופן כל שהוא היא נפגעה ממני אני מתנצל. כל טענתי הייתה ועליה אני עומד הוא עניין ההצבעה הכפולה של פריג'".

 

חזן הוסיף כי "הגיע הזמן שכולם קצת יורידו את הלהבות. גם השיימינג האישי שמתבצע כלפיי מקבל הכשר בכל במה שהיא, אבל אני סופג אותו וממשיך לעמוד ולחייך. במקרה שבו יש מישהו שחושב שהייתה לי איזו שהיא כוונה לפגוע באיזה שהיא דרך בציבור בכלל ובציבור בעלי מוגבלויות בפרט, לא היה ולא נברא ולא יהיה. אם יש מישהו שנפגע אני מתנצל".

 

אתמול סירב חזן להתנצל לאחר שתקף את חברת הכנסת קארין אלהרר (יש עתיד) על רקע נכותה, אבל בסופו של דבר החליט כפי שצוין לשים את התקרית מאחוריו.

 

לא הייתה לחזן טענה כלפיה
 

לא הייתה לחזן טענה כלפיה". קארין אלהרר(יחצ)