סוף הרמדאן – חמאס ממשיך בהסתה בתוך תחומי ישראל

תמונות חדשות שמגיעות ממסגד 'אל-אקצה' בירושלים חושפות כי חמאס תלה כרזות בזכות הזרוע הצבאית שלו המתהדרת בחטיפת גופותיהם של הדר גולדין ואורון שאול ז"ל והחזקה באברה מנגיסטו. בתוך המקום הקדוש, בליבה של הבירה, ממשיכים להישמע קולות ההסתה שמלהיטים את הלבבות ומקרבים אותם לתמיכה באידאולוגיה של חמאס ושל דאע"ש

שבוע לאחר שידור הפרויקט "הסתה במסגדים" בחדשות 10, תמונות חדשות מגיעות היום (ראשון) מהר הבית והן מצטרפות להרגשה של התחזקות האסלאם הקיצוני בתוך שטחי ישראל. בתמונות שמתנוססות על קשתות המסגד, נראית תמונתו של דובר הזרוע הצבאית של חמאס, יחד עם תמונה של שלוש דסקיות חיילי צה"ל ולצידן כיתוב יוצא דופן.


"חטפנו לכם שלושה חיילים", כתבו אנשי עיז א-דין אל-קסאם, הזרוע הצבאית של חמאס, בכרזה שתלו באל-אקצה. פעילי הארגון מתכוונים בפנייתם לסמ"ר אורון שאול וסגן הדר גולדין ז"ל שגופותיהם מוחזקות בידי חמאס, כמו גם לאברה מנגיסטו, האזרח הישראלי ממוצא אתיופי שחצה את הגדר לעזה.


בנוסף לתמונות אלו, חמאס החליט בצעד תקדימי, לשדר את חגיגות העיד-אל פיטר מרחבת המסגד בערוץ הטלוויזיה שלו. במהלך השידורים נשמעו בכל המקלטים בעזה ובגדה, הקריאות של המטיפים להמשיך ולחטוף חיילים ישראלים - הכל כמובן בתוך ירושלים, בתוך ישראל.