כדורסל, קרדיט

ברצלונה רוצה להנחית את קוטיניו בכל מחיר

בצל הדיווח ב-YAHOO על סיכום בין ליברפול לברצלונה על העברתו של הברזילאי תמורת 160 מיליון יורו, גם בספרד מחזקים הבוקר את הדיווחים על העסקה

חלון ההעברות הנוכחי הוא הגדול ביותר, היקר ביותר והמטורף ביותר שזכור בכדורגל העולמי, ורגע לפני שהוא מגיע לסיומו, צפויות להתרחש עוד כמה עסקאות ענק, כשאחת המסקרנות מכולן היא עסקת העברתו של פיליפה קוטיניו מליברפול לברצלונה.

הסאגה, שנמשכת למעלה מחודש, מגיעה לנקודת רתיחה בימים האחרונים, ולאחר שב’YAHOO’  דווח כי בברצלונה מוכנים לשלם לא פחות מ-160 מיליון יורו על מנת לשכנע את ליברפול למכור את הברזילאי שלה, גם ב’ספורט’ הקטאלוני יצאו הבוקר בכותרת “קוטיניו עד הסוף”, ומספרים שברצלונה תעשה הכל על מנת להנחית אצלה את השחקן, שנותר המטרה הגדולה היחידה שלה ככל הנראה הקיץ.

ליסבון
 

הפועל( קרדיט)

 

בהחלט יכול להיות שעסקת קוטיניו תלויה במו”מ בין ליברפול למונאקו לגבי תומא למאר. לאחר שקייטה באלדה מלאציו השלים את מעברו לקבוצה מהנסיכות, נראה שהאנגלים עשויים לשים את ידם על למאר, אחד מכוכבי מונאקו בעונה שעברה, בעסקה שבשלב זה מוערכת בכ-80 מיליון יורו. נראה שעסקה כזאת, אם תקרה, עשויה לסלול את דרכו של קוטיניו לברצלונה, למרות שחשוב לציין כי בשלב זה, בליברפול מכחישים קשר בין העסקאות.

חופשה( קרדיט)
ליסבון( קרדיט)
ברלין( קרדיט)
 

ליסבון( קרדיט)

חופשה בחול - כל מה שרציתם לדעת על החופשה המושלמת

מאור מליקסון

ראשל"צ: בן 40 נהרג מנפילת מקרר בחדר מדרגות

הבת של מיכל ינאי מתכוננת לשנת הלימודים