קטיה שטיינגרדט, שאביה רצח את אמה: "שיתנו לו את העונש הכי חזק שאפשר"

בשבוע שעבר רצח דניאל שטיינגרדט את ויקטוריה, גרושתו, ואת בן זוגה הנוכחי. שבוע אחרי, בתם היחידה קטיה מספרת על רגעי חוסר האונים מתחת לבית ביום הרצח, מסבירה "לאבא היה קשה, אבל לא השארתי אותו אף פעם לבד", ומבקשת צדק בעונש ממושך לאביה: "לקח את האור שבחיי"

בשבוע שעבר, חזרה קטיה שטיינגרדט לביתה ברחוב האדמונית בלוד, כאשר לפתע קיבלה טלפון מחבר. "הייתי בדרך הביתה מהצבא, כשהתקשר אליי ידיד ואמר 'קרה רצח בקומה שלך'. ישר הבנתי שמדובר במשפחה שלי, הרגשתי את זה. וכשהגעתי ראיתי מה הלך שם". אביה דניאל הגיע לבניין ורצח את ויקטוריה, גרושתו, ואת בן זוגה, בדקירות.

 

למרות תחושת הבטן הרעה, היא נאלצה להמתין שלוש שעות מתחת לבניין. "אף אחד לא פנה אליי, לא הסביר לי מה קרה", היא אומרת בדמעות, "שלוש שעות לא ידעתי מה קורה שם, עמדתי חסרת אונים. עד שראיתי את זק"א מגיע והבנתי כבר".

 

שבוע אחרי שאמה ובן זוגה נרצחו, עלתה קטיה לקבר של אמה. "איך ממשיכים את החיים אחרי טרגדיה כזו?", היא שואלת, ומנסה להבין מה גרם לאביה לרצוח את אמה. "היה להם קשה כשהתגרשו והיה לבד, אבל הייתי באה אליו כל יום ומבשלת ומנקה ועוזרת הכל. לא השארתי אותו לבד. הפתיע אותי מאוד מה שקרה, לא ציפיתי לזה, לא היו סימנים, כלום. הייתי רוצה רק לשאול אותו למה הוא עשה לי את זה והשאיר אותי לבד".

 

קטיה לא תסלח לעולם, והיא מקווה שגם בית המשפט ינהג באותה דרך: "שיתנו לו את העונש הכי קשה שאפשר. הוא לקח את האור מהחיים שלי, ואני רוצה שהוא ייענש על זה, מאוד מאוד חזק".

 


חבריה של קטיה פתחו דף פייסבוק בשם "מתגייסים למען קטיה", כדי לגייס תרומות עבורה פרטי החשבון: יקטרינה שטיינגרדט, חשבון 113817276 בבנק דיסקונט, סניף 059