"לא ניסיתי לברוח מהארץ". ניסים אלפרון, חדשות 10

ניסים אלפרון שוחרר ממעצר: "נתתי מארס למשטרה, 5 - 0 לטובת ניסים אלפרון"

העבריין הידוע, שנעצר בפרשה 512 בחשד לקשירת קשר לרציחתו של פליקס אבוטבול בפראג, הוא הדמות הבכירה הראשונה שיוצאת הביתה מאז גל המעצרים ההמוני. בתגובה ראשונה לאחר שחרורו, אמר אלפרון לחדשות 10: "אמרתי לחוקרים מתחילת הפרשה שלא יהיה כלום. אני חף מפשע"

פרשה 512 מתחילה לאבד גובה? רק אתמול עוד עמדה עורכת הדין שילה דורפמן, המייצגת את ניסים אלפרון, מול המצלמות, ואמרה: "אני בדרך כלל לא מדברת ככה, אבל ריד מיי ליפס - ביום שלישי הוא משתחרר ממעצר". דורפמן טעתה - אלפרון הולך הביתה כבר הלילה (שני), לאחר שחוקרי המשטרה לא הצליחו לשכנע את בית משפט השלום בראשון לציון בחוזק הראיות נגד העבריין הוותיק.

 

אלפרון, שנעצר בפרשה 512 בחשד לקשירת קשר לרציחתו של פליקס אבוטבול בפראג ב-2002, הוא הדמות הבכירה הראשונה שיוצאת הביתה מאז גל המעצרים ההמוני שהחל לפני כשבועיים. בתגובה ראשונה לאחר שחרורו, אמר אלפרון לחדשות 10: "אתם יודעים איך קוראים לפרשה הזאתי?".

 

512?


"לא, 2-1-5-0 מארס. נתתי להם מארס, חמש אפס לטובת ניסים אלפרון. לאורך כל החקירה אמרתי שיהיה ככה, שאשתחרר בסוף, הפרשה הזו".

 

אלפרון התבקש לחוות את דעתו על הנעשה בפרשה, בה רוב ארגוני הפשע העצורים עדיין נמצאים במעצר, השופטים בבתי המשפט מאבדים סבלנות, ובמשטרה אמרו בימים האחרונים כי בכוונתם להגיש כתבי אישום. "מה אני, פרשן טלוויזיה ורדיו?", סיכם אלפרון, "שילכו להז.. כולם, אדוני. אני חף מפשע".