35 ילדים נכוו בבריכה במלון באשדוד עקב תקלה טכנית

90 משפחות הגיעו למלון 'לאונרדו פלאזה' באשדוד להשתלמות מקצועית וקצת חופש. מהר מאוד החופשה הפכה לסיוט כש-35 ילדים שנכנסו למי הבריכה החלו להרגיש צריבות בכל חלקי הגוף. "הבת שלי צרחה ששורף לה זה היה נורא", אמרה אחת האימהות שגילתה לאחר מכן שגם הפיצוי שהוצע לה, שורף לא פחות

35 ילדים שקפצו לבריכה במלון לאונרדו באשדוד במהלך חופשה במלון נזקקו לטיפול רפואי לאחר שנכוו מחומרי החיטוי שבמים. "נכנסתי לבריכה ואחרי כמה דקות התחיל לכאוב בירכיים", אמר נעם כרמונה שנפגע באירוע.

 

הכל התרחש בתחילת החודש, אז הגיעו 90 משפחות למלון לאונרדו שבעיר אשדוד. המשפחות שהגיעו באופן מאורגן להשתלמות מקצועית וקצת נופש לא תיארו לעצמם את הסבל שיעבור על ילדיהם וכבר ביום הראשון התחילו התלונות.

 

"הבת שלי נכנסה לבריכה ואז היא התחילה פשוט לצעוק לי שכואב לה ושורף לה בין הרגליים, זה היה נורא", מספרת אורית ויינברג, שביתה נפגעה מהמים בבריכה. תחילה ההורים חשבו שילדיהם רגישים, אך כשעוד ועוד ילדים החלו להתלונן, הבינו ההורים שמשהו במים לא תקין.

 

 

מחקירת האירוע עולה כי הסיבה לפגיעה בילדים היא ככל הנראה תקלה במכשיר שמווסת את שחרור הכימיקלים אל מי הבריכה. במלון מצדם סירבו לספק את ההסבר הזה להורים, במשך שעות ארוכות עד שסגרו את הבריכה וגילו את התקלה בבריכה.

 

התקלה במלון טופלה ולהורי הנפגעים הוצע פיצוי. חופשה בת יומיים באחד ממלונות הרשת וזאת בתמורה לשתיקה כמובן. גם כאן ההורים נדהמו לגלות שיש קאטש. "היה אפשר להזמין את החופשה רק שבוע מראש ודרך אשת קשר אחת שפשוט לא עונה לטלפון", מספרת אחת האימהות.

 

מלון לאונרדו פלאזה באשדוד - 35 ילדים נכוו ממי הבריכה
 

מלון לאונרדו פלאזה באשדוד - 35 ילדים נכוו ממי הבריכה(חדשות 10)

nמלון לאונרדו פלאזה באשדוד נמסר בתגובה:

המלון מפעיל בבריכה ציוד חדיש ומתקדם שתקינותו נבדקת בכל יום על פי הנהלים הנדרשים ממשרד הבריאות. לדאבוננו, תקלה לא צפויה שאירעה במכשור במהלך הפעלתו גרמה לשחרור יתר של חומרי חיטוי. המלון סגר מיד את הבריכה ודאג לרופא. התקלה תוקנה תחת פיקוח של חברה מקצועית והמלון חזר לפעילות רגילה. המלון ליווה את האורחים, דאג לשלומם וגם הציע להם פיצוי.