צלף במיל', שומר של עבריין בכיר: המאבטח שנפצע בירי בגבעתיים מדבר מביה"ח

בראיון לחדשות 10 הסביר מאבטחו של העבריין שנפצע בפיצוץ מכונית התופת בגבעתיים כי הגיע לעבודתו לאחר שנאסר עליו לשאת נשק. לדברי המאבטח ששימש צלף בצה"ל: "כשאני מאבטח בן אדם לא מעניין אותי מה הוא עושה". במקביל, פורסם תיעוד אירוע הירי הטועה אמש בילדי עבריין באילת

שעות לאחר פיצוץ מכונית התופת בעיר גבעתיים במהלכה נפצע באורח בינוני ראש ארגון פשיעה ואחיו, שוחח הערב עם חדשות 10 שומר הראש של העבריין, ס', שנפגע אף הוא באירוע. הוא רמז על עתיד גל הפשיעה: "אני לא הראשון ולא האחרון".


פיצוץ מכונית התופת הבוקר ברחוב הפלמ"ח בגבעתיים התרחש בסמוך לבית ספר ומספר גני ילדים. לטענת ס', "הלכנו ברחוב כשאז עברנו ליד רכב שהיה ממולכד. בהתחלה חשבתי שמדובר בנפץ, אבל פתאום הרגשתי ששורף לי חצי מהגוף".


ס' משמש כצלף במילואים ביחידה מובחרת זאת במקביל לעבודתו כמאבטח בכיר לעבריינים כזאב רוזנשטיין. לדבריו, פנה לעבודתו בעקבות תיק פלילי שמונע ממנו לשאת נשק ולהתקבל "למקומות הנכונים". "כשאני מאבטח בן אדם לא מעניין אותי מה הוא עושה, אני בתפקיד", הוא טען.

בתוך כך, פורסם הערב סרטון מצלמות האבטחה מאילת שבו נראה אירוע הירי הטועה אמש בילדיו של עבריין באילת. במסגרת הסרטון נראים הרוכבים נמלטים על גבי אופנוע, זאת שתי דקות לאחר שנראה רכבם היוקרתי של השלושה מגיע לקניון "מול הים" בעיר. היום בתום טיפול רפואי שוחררו השלושה מבית החולים.