יציאת ליטא, סרדיניה ופורטוגל: היעדים החדשים שמפתים את הישראלים לקראת פסח

בתערוכת IMTM ניסו נציגים מעשרות מדינות ברחבי העולם לשכנע את הישראלים לפתוח את הראש, ואת הדרכון, למקומות חדשים ואטרקטיביים. מ-200 יורו על טיסה לווילנה עד 760 יורו בשבעה לילות בצרפת – הנה כמה אופציות לחשוב עליהן

לרגל תערוכת IMTM, תערוכת התיירות אליה הגיעו נציגים מעשרות מדינות ברחבי העולם כדי לשכנע את הישראלים לנסוע אליהם, ערכו המארגנים סקר - וגילו כי המחיר הגבוה גורם כמעט לכל ישראלי שני לשקול אם כדאי לצאת לחופשה.

 

(3:05 דקות)

 

אבל פסח הקרוב אמור להיות בסימן שמיים פתוחים, עוד טיסות לואו-קוסט כולל ליעדים חדשים, ובכלל, אתרי תיירות פחות שגרתיים. בעלות של 200 יורו, תוכלו לטוס לליטא, שלחוף הים הבלטי. לא רחוק משם, באסטוניה, יציעו לכם טיסות ישירות, ושישה לילות במלון 4 כוכבים מ-750 דולר לאדם.

 

עוד יעדים מהסוג הזה יכולים להיות פורטוגל או סרדיניה. בקצה האי האיברי מכוונים לשווקים חדשים, וטיסה עם שישה לילות בליסבון תעלה החל מ-960 דולרים לאדם. סרדיניה, יעד שהיווה בעבר מוקד משיכה לעשירי העולם, תאפשר לכם להנות עם ארבעה לילות במלון 4 כוכבים, בעלות של כ-700 דולר לנפש.

 

ומה עם חופשות מיוחדות יותר? אפשר לנסות שייט תעלות בצרפת, עם שבעה לילות כולל הכל ב-760 יורו, ואולי שייט בדנובה שיעלה לכם בערך כפול. ואם אתם בקטע של אופניים, אפשר לחרוש את אוסטריה על שני גלגלים, ב-950 יורו לאדם במשך שבוע. רק אל תשכחו: כדי לתפוס את טיסות הלואו-קוסט, רצוי להזמין אותן מראש.